Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit egyek, ha kerülnöm kell a...

Mit egyek, ha kerülnöm kell a tojást, tejtermékeket?

Figyelt kérdés

Tegnap kiműtötték a bölcsességfogam, ezért néhány napig kerülnöm kell tojást és a tejtermékeket, ráadásul a számat se tudom teljesen kinyitni... Ha valaki járt már így, vagy van ötlete, az legyen kedves segíteni :D

A válaszokat előre is köszi! :)



2017. márc. 7. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Tojáson, és tejtermékeken kívül bármit. Van választék!
2017. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudod mit nem ehetsz, akkor minek kérdezel? Olyat egyél, amiben ezek nincsenek...
2017. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Húsleves zöldségekkel (meg esetleg hússal) leturmixolva, azt akkor is tudod enni, ha nem/alig nyílik a szád, és ízre is jó.


De minden egyéb leves (sürübbre hagyva, és tejföl/fözötejszín nélkül), fözelékek, párolt zöldségfélék turmixolva, fött/párolt húst is tehetsz bele néha, de anélkül is elég változatosan tudsz enni.

Krumplipüré önmagában, vayg különféle zöldségekkel együtt fözve, paprikáskrumpli összetörve, zöldséges rizs, esetleg rizseshús stb. szintén mehet.


De (majdnem) minden olyan ételt, amit szeretsz, nincs benne tojás/tejtermék, lehet turmixolni, vagy apróra összenyomkodni.

2017. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én bébiételt ettem :D
2017. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Főzelékeket is tudsz enni habarás helyett rántással vagy önmagával sűrítve.
2017. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy kis házipálinka:'D, na ezt ne tedd, ezt is melőzd, valam könnyű nem cukros kaját egyél:o
2017. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vegán krémlevesek növényi tejjel, tejszínnel

növényi tejes vagy vízzel készített zabkása

pépesített zöldségek

avokádókrém, padlizsánkrém

2017. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen. Novenyi tej.

Meg tesztat szefintem ehetsz..abban fel van dolgozva, vagy max durumtesztat ha felsz, valami paradixsomos szosszal. Bolofnai, milanoi, siman...csak akkor ne spagettkt hanem szarvacskat vagy orsotesztat h beferjen konnyen.

2017. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerencsére már csak egy napig kell kibírnom :D
2017. márc. 8. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!