Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti isztok valamilyen energiatalt?

Ti isztok valamilyen energiatalt?

Figyelt kérdés
Az lenne a lenyeg, hogy leirjatok, hogy hány évesek vagytok es hogy melyik energiaitalt kedvelitek. Mert bátyám azt, hiszi csak az en korosztalyom szereti, es csak miattuk iszom.

2017. márc. 11. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem, a kávét részesítem előnyben.


19/F

2017. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hell-t szoktam.

Munkahelyen iszok néha, mert teljesítménybérre dolgozok, aztán kicsit jobban pörgök tőle

De próbálok nem túl sűrűn, mert rohadtul nem egészséges.


23/F

2017. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

néha szoktam inni, ami olcsóbb. ha van leárazva akkor veszek almásat bekeverni ciderrel.

21

2017. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
adrenalin, watt, hell, red bull, 1-2 havonta 1et az íze kedvéért mert mióta nincs benne taurin semmit nem ér kor?38
2017. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
80%

Kb. fél évvel ezelőtt függő voltam, vigyázz vele...

Mostanság ritkán iszok, a Hell és a Bomba a két kedvencem, de az egyszerű, olcsó spáros energia ital is kifejezetten ízlik. 14/L

2017. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

25n

Nagyon ritkan iszom egy Bombat. Szamomra semmi haszna, csak az ize miatt..ugyhogy ritka.

2017. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

30 éves múltam és rendszeresen (heti több alkalommal) iszom energiaitalt. A Hell almás és szőlős a kedvencem.


(A kávénak nem szeretem az ízét, csak az illatát; a koffeintablettát pedig nem érzem, hogy felpörgetne, csak utána vagyok nagyon fáradt. Tehát marad az energiaital... mert munka és tanulás mellett valami kell, az elegendő alvás most nem opció.)

2017. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Jöhetnek ám még:D

Es nyugodtan oda irhatjatok, azt is amit pár válaszoló is irt, hogy miért iszod. Az izeert csak vagy a hatása miatt. Hogy kire hogy hat, mert pl rám különösebben nem hat, en az íze miatt vagyok oda.

2017. márc. 11. 19:51
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Általában Hellt szoktam venni, ha anyagilag nem állok túl jól, akkor a Spar saját márkás áfonyását iszom. Emellett rendszeresen kávézom is.


24/L

2017. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Én Hell-t szoktam inni. Azért iszom, mert kell a koffein, hogy ne fájjon egész nap a fejem, de az automatás, büfés kávékat utálom, nem bírom meginni és ivel egész nap nem vagyok otthon, ezt a legegyszerűbb meginni. Ha itthon vagyok, akkor nem iszom soha, csak a saját kávém. 25/L
2017. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!