Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » "Jobb" cukrászdákban csinálnak...

"Jobb" cukrászdákban csinálnak pudingos krémes tortákat?

Figyelt kérdés
Tutti frutti ízű tortát szeretnék csináltatni, valószínűleg tutti frutti ízű pudinggal lehetne megoldani. Eddig én is meg tudnám csinálni, de olyan díszítést szeretnék, amihez már hülye vagyok, ezért kellene cukrászda. Viszont gondolom ez a krém könnyen szétcsúszik, lehet, hogy már a fondantot sem bírná megtartani. Érdemes végigkérdezgetnem néhány cukrászdát, hátha, vagy nem csinálnak ilyet?
2017. márc. 12. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Van olyan torta amibe puding kell.És a cukrászdákba bizti tudják,hogyan lehet megcsinálni.Nyugodtan kérdezd meg,egy próbát megér.
2017. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a profi cukrászoknak semmilyen krém nem akadály. Nyugodtan kérdezd meg, az sem kizárt, hogy ők tudnak kifejezetten tutti-frutti tortát készíteni, és nem feltétlenül pudingból.
2017. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Jobb cukrászda nem használ pudingot. Ellenben megvannak a technikák és a megfelelő krémek a kívánságodnak megfelelő tortához is.


Kérdezd meg a Cake shopot, nem fogsz csalódni!

2017. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
KIzárt dolog. Viszont találnak a kért ízre megoldást. De pudingos tortát egyetlen normális cukrászda sem kínál.
2017. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!