Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy családban nem engedik meg a gyorsételek fogyasztását?

Figyelt kérdés
Hamburger,pizza,stb.-re gondolok. Szerintem ez erős túlzás.

2017. márc. 20. 12:19
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
86%
Hát szerintem is túlzás. Oké, nem egészséges, de ha egyszer-kétszer eszik valaki egy hamburgert, attól semmi baja nem lesz.
2017. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Meg akarják előzni a betegségeket. A szándék jó, csak egy kicsit túlzott. Én is ismerek ilyen családot.
2017. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Missis Madam válasza:
28%
Hát egy kicsit... Nálunk anyukám nem engedi ,hogy kólát igyak.... Mondjuk nem ugyan az... Am malyd titokba egyél...😂
2017. márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
AZ nem mellékes, hoyg milyen idös gyerekekröl van szó - mert egy óvodás-kisiskolás esetében jogos, egy középiskolásnál értemetlen.
2017. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
En csak azt nem ertem, hogy ha emllett otthon meg paprikaskrumplival meg nokedlivel tomik a gyereket, mondvan hogy az otthon keszitett meleg etel milyen egeszseges. Semmivel sem rosszabb osszetetelu egy pizza vagy egy hamburger, mint nehany tipikus magyar kaja.
2017. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

Attól biztos nem lesz baja a gyerekeknek, ha soha nem esznek ilyet. Attól inkább, ha túl gyakran esznek ilyet.


Én nem vagyok ennyire szigorú, de inkább tiltsák teljesen, mint hogy ezen nőjön fel a gyerekük.

2017. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

Az a velemenyem hogy ezer oka lehet, es konkretan semmi kozom hozza, neked sem.


Artani biztosan nem artanak vele.

2017. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
39%
Ereszt az ő magánügyük, másrészt meg teljesen felesleges is a gyorsétel
2017. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
66%

A tiltást sosem értettem. Ez nekem régimódi,elavult technika, ami az esetek többségében nem vezet semmi jóra. Nem az lenne a legcélszerűbb, hogy elmagyarázni a gyerekeknek, hogy miért nem célszerű túlzásba vinni ezen ételek fogyasztását?


Csak egy ötlet, de mitől is gyorsétel egy étel? Nem az amit mirelit alapanyagokból percek alatt el lehet készíteni, nem? Ha ezt a gondolatot boncolom tovább, akkor otthon szendvicset,sültkrumplit se ehet? De gondolom ugrik a gyros,döner meg ilyesmik is. Szerintem egy hagyományosan elkészített magyar ebédben is van annyi egészségre ártalmas dolog, mint a gyorsételekben. De remélem az a család tudja, amelyik nem eszik gyorsételt, hogy akkor szendvicset se egyen otthon. :D Vicces egy család....:D

2017. márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon jól teszik. Túl sok beteg és dagadék van az országban. Legalább pár család legyen normális.
2017. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!