Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ezek közül az üvegek közül...

Ezek közül az üvegek közül valamelyik visszaváltható?

Figyelt kérdés

Az évek során felgyült nálam pár üvegből készült üveg. Szeretném elvinni a szelektívbe azokat amelyek nem visszaválthatóak. Van ezek közütt olyan ami igen?

[link]

[link]

[link]



2017. ápr. 23. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

A cimkén rajta, van hogy visszaváltható-e.

Ránézésre a harmadikon a hein... üvegre mondanám, hogy visszaváltható, de csak ha nem csavaros kupak volt rajta, hanem hagyományos sörös kupak.

2017. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A cimkén csak olyat találtam hogy Betétdíjas termék.

Olyat nem, hogy Nem betétdíjas. Szóval csak azokról tudom biztosan amin volt felírat. Ha nincs rajta, hogy betétdíjas akkor nem betétdíjas bizotsan?

Bár igazából mindegy, ha szelektívbe dobom ki, kb ugyanaz, mintha visszavinném a boltba, nem? Csak bukok vele kb 20 forintot:)

2017. ápr. 23. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Rakd az összeset egy szatyorba,vidd be a boltba amelyik jó azt ugy is átveszik,amig meg nem az meg kuka.
2017. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Varga boros üveget a Penny-ben 60ft-ért váltják. De biztosan más boltban is be lehet váltani.

Meg talán még a Rosé boros üveg is visszaváltható.

Menj el a boltba, vidd az összes üveget, aztán majd az üveg visszaváltós tudni fogja, hogy melyiket lehet beváltani.

De van olyan pl. hogy amit beváltanak pl. a Pennyben nem biztos, hogy a Tescoban, Lidlben, Sparban visszaváltanak vagy ilyesmi.

Amit meg nem váltottak be, azt hazafelé meg bedobálod a szelektívbe.

2017. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Basszus, más képfeltöltőt nem találtál?!
2017. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Upsz, most látom mért írod. Én amúgy ublock-ot használok, akkor nem jelentek meg a reklámok. Úgy teljesen kultúrált az oldal, de azokkal együtt már értem, hogy mért kéne más képfeltöltő.


Köszönöm a válaszokat. Az összeset nem szeretném bevinni a boltba, a 3 boros üvegen és a sörösön van rajta hogy betétdíjas, a többi valószínűleg nem az, így azokat viszem a szelektívbe. Azzal a 4-gyel meg majd lesz valami:)

2017. ápr. 23. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!