Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez sok ételnek számít egy 19...

Ez sok ételnek számít egy 19 éves egyetemista lánynak?

Figyelt kérdés

Reggeli: cukkinis, sajtos rántotta (fél cukkini, két tojás, egy marék reszelt sajt)

Ebéd: Egy csokis croissant

Vacsora: Sültkrumpli sült cukkinivel és sajttal. (négy kisebb burgonya, egy marék reszelt sajt, fél cukkini)


2017. máj. 5. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem sok, de az összetétele miatt nem is jó.
2017. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem sok. Nem túl változatos ez az étrend.
2017. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Ezzel éhezteted a szervezeted, előbb utóbb vagy elkezdesz falni, vagy legyengülsz.
2017. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
nem sok. vega vagy? én is
2017. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Én mint vega mondom hogy ez borzalmas étrend. Kezdő vega vagy? Vagy nincs pénzzed többre? Vagy ilyen sztár diétát csinálsz?
2017. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Egyszerre betolva én ennyitől éhen maradnék... Ami persze csak annyit mond,hogy van nő, akinek ennél sokkal több kell, akár egy napra, akár egy étkezésre, megjegyzem, fogyáskor is.

Ez egyéni.


De nézzük a test igényeit... Kicsit kevés a fehérje, bár nem tudom, mekkora marék sajtra gondolsz. Nem tudom, csak az én dilim-e, de ennék nyers zöldséget is. S bizonyára kell melléé némi kiegészítő, nem tápanyagtáblázat a fejem, de esélyesnek tartom, hogy nem viszel be mindent, amit kell.

2017. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
44%

A hús nem csak fehérjét tartalmaz ami növényekben nincs meg, hanem tápanyagokat, vitaminokat is. Pl. cink és B12 vitamin ritkaság húson kívül, azokból hiányod lesz. Ajánlom a paleó étrendről való olvasást.


Válaszolva, egyáltalán nem sok, inkább kevés, bár nem tudjuk mekkora vagy.

2017. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
paleo is jó, vega vegán is jó csak változatosan csináld.
2017. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
ebédre csokis croissant? na nemár. az talán uzsonnának elmegy. Komolyan ennyit eszel egy nap? Ez nekem tuti nem adna elég energiát.
2017. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem sok, csak vacak.

A reggeli kicsit fölöslegesen zsíros, az ebéd puszta cukor, a vacsora ha nem olajban sütötted a krumplit egészen jó... csak nem vacsorára, hanem ebédre. Ráadásul nagyon egyhangú. 2 féle zöldséget és egy tejterméket, egy kis tojást ettél egésznap. Az gyakorlatilag a semmivel egyenlő a szervezeted számára :(

2017. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!