Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A menta tea milyen előnyökkel...

A menta tea milyen előnyökkel rendelkezik? Illetve ha sok menta teát iszok (2-3 filter[bögre]) akkor a bőrömben is benne lesznek az illóolajai, és a kullancs, meg a szúnyog tartózkodni fog tőlem?

Figyelt kérdés
2017. máj. 12. 15:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve csökkenti a libidót (mivel nekem az jó lenne)?
2017. máj. 12. 15:44
 2/2 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen iszok menta teát, az egyetlen dolog, amire tuti jó, az a gyomor (,bél-)hurut. A szúnyogok ugyanúgy rámszállnak szerintem, a libidóm sem csökkent egyáltalán... állítják, hogy a férfi nemi hormont képes csökkenteni, de hát őszintén szólva... nem tapasztaltam.


Napi 3 bögre szerintem nagyon sok. Ne felejtsük el, bár a gyógynövények nem olyan agresszívak, mint a gyógyszerek, de nem szabad túlzásba esni velük sem, a mentának is lehetnek mellékhatásai, elvégre méreganyagok vannak benne! Tarts belőle egy 2-3 hetes kúrát, utána tedd félre egy-két hónapra.

2017. máj. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!