Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kínai meztelen kutyát (true...

Kínai meztelen kutyát (true hairless) milyen élősködők ellen kell védeni? És mivel? Márka?

Figyelt kérdés
Elvileg a bolhák nem maradnak meg rajta hiszen kopasz, de a fején, lábain és a farkán van szőrpamacs, ezért nem tudom, hogy a kullancsok veszélyt jelentenek-e rá... Megtudnak kapaszkodni? Illetve spot on vagy nyakörv? Esetleg más ötlet? Szúnyogok ellen mindenképpen kéne védeni a szívférgesség miatt is. Köszönöm. (Csupasz, így eléggé speciális eset ilyen téren, sajnos fogalmam sincs mit kéne csinálni, ha kell egyáltalán valami. Megmarad-e rajta a spot on stb.)

2016. júl. 21. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Hat meg szep hogy a kullancs megmarad benne. Benned is te is csupasz vagy... szunyog ellen csak sprayvel lehet vedekezni eseti jelleggel mint az embereknel ha jol tudom.
2016. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Vegyél neki Bravecto tablettát. Az bolha és kullancs ellen is jó. Nekünk be vált csak egy kicsit drága de nincs semmi a kutyába tehát nekem megéri. :)
2016. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egy műsorban mondták, hogy nem fordul elő náluk élősködő. A bolhát elhiszem, de kullancsban kételkedtem. Egyenlőre a Scaliboron gondolkodom, mert az véd kullancs és szúnyogok ellen is, viszont bolha ellen nem, de az úgyis "fölösleges" nála. Ára is elfogadható. :)
2016. júl. 21. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Van facebookon kínai kopaszos csoport, én ott érdeklődnék ( [link] vagy a tenyésztőjénél, ha van olyanja.
2016. júl. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!