Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mitől lehet a legjobban felhizni?

Mitől lehet a legjobban felhizni?

Figyelt kérdés

Utóbi időben eleggé lefogytam(stressz,gondok) es szeretnék visszahizni de nem megy sajnos..pedig összeeszek mindent..

Valami tanács?? Mert igy hogy lefogytam nem erzem jol magam..eleg vekonynak erzem magam,eddig az a pont közepes alakom volt.


2017. máj. 22. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre nincs válasz. A többletkalória a legtöbbeknek segít, ennyi.

Ugyanúgy nem lehet rá válaszolni, mint arra, hogy mivel lehet fogyni. Ki zsírral, ki szénhidráttal teszi, mert egyénileg neki az jön be. Én ugyanolyan étrenddel fogok tömegelni, mint szálkásítani, mennyiség kérdése.

De ha a szervezeted nem támogatja a zsírfelszedést, akkor marad az izmosodás, ami amúgyis szebb és jobb, csak lassú és tenni kell érte rendesen.

2017. máj. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem,koszi a valaszod :)
2017. máj. 23. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Mekis kaja! Nekem sikerült felhízni 123 kilóra!
2017. máj. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hahaha,amugy meg sztem a cigi is kozbejatszik hogy nem megy a hizas,szoval lekell tennem ugy gyorsabban hiznak szerintem :D
2017. máj. 26. 05:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!