Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? Kiszamoltam,68...

Sokat ettem ma? Kiszamoltam,682 kaloria ez az egesz😳😳😳

Figyelt kérdés

Reggeli:kisebb sult csirkecomb, meg tegnaprol maradt meg

Tizorai:4 db petit beurre keksz

Ebed:3 db turosgomboc

Uzsonna:2 kocka csoki, 20 db pufi

Vacsora:semmi


2017. jún. 26. 17:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Ki irigykedik? Mire?


Erre az étrendnek csúfolt valamire?

Vagy rád, hogy koplaltatod magad?


Tök tipikus, felsőbbrendűségi érzésed van attól, hogy képes vagy koplalni. Hát édesem, erre mindenki képes a világ szegényebb felén, itt a jobban élő oldalon pedig számos hozzád hasonló eszetlen tini csinálja ugyanezt, szóval semmi egyedi nincs a dologban.


Majd együtt fekszetek a kórházban, oszt' jóvan.

2017. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Na bmeg. Ebbol mostmar elegem van. Nem koplalok. Eszemben sincs ilyesmi. Eleg jo eteleket ettem, husban, gonbocban sok a feherje, amitol telibbnek mreztem magam. Masvalami?
2017. jún. 27. 14:09
 23/31 A kérdező kommentje:
Gomboc*, ereztem*
2017. jún. 27. 14:10
 24/31 anonim ***** válasza:
Se vitamin, sem nyomelem benne, tele üres kcal-al. Max fehérje ami megvan oszt annyi, csak az még édes kevés a szervezet működéséhez.
2017. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Jó, akkor ne hidd el, de beteg vagy! Mindegy, majd mikor már 30 kilósan hzni akarsz, és nem fog menni, akkor vered a fejed a falba.


De legalább nem kell nagy koporsó.

2017. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Oké, szűken megvan a fehérje. De az is kérdéses, ha a csirkecomb csak alsó, akkor a fehérje sincs meg.


Ettől még a nap nagy részében hulladékot ettél, teljesen fölöslegesen. Nem ettél rostot, nem ettél semmilyen vitamin-, ásványi anyag- és nyomelem tartalmú élelmiszert.


Mi a frászt akarsz hallani tőlünk? Miért tetted fel a kérdést? Gondolom, hogy megkapd a visszaigazolást, hogy evészavaros szerencsétlen vagy, nos ezt megkaptad, kedvedre felháborodtál rajta. Még kérdés?

2017. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Én nem irigylem a mérhetetlen ostobaságod, megnyugodhatsz.
2017. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Pontosan, csak azért evett, hogy a gyomor teltségérzete meglegyen és majd széklete, közben a sejtjei meg éheznek, aztán ha narancsbőrős, löttyed lesz, a levegőtől is hízik akkor mag majd nem érti. Amúgy ja a fehérje is, mert még növényi fehérjét sem vitt be szinte semmit.
2017. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Legalább ennél pár paprikát meg paradicsomot, meggyet, barackot.
2017. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a drágaság élvezi a kialakult diskurzust közte és a válaszolók között.

Egy unatkozó ostoba liba, akiért kár egyetlen billentyűt is leütni.

Én be is fejeztem, pont. :D

2017. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!