Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Zuglón belül lehet valahol...

J0c1 kérdése:

Zuglón belül lehet valahol nyugdíjasok részére viszonylag olcsobban diétás ételt rendelni?

Figyelt kérdés

Diétás alatt csirkéből, pulykából, illetve halból készült ételekre gondolok, mert a 92 éves nagymamám sajnos csak ilyet ehet. Mivel a nyugdíja meghaladja a 120 ezer forintot, az Önkormányzat részéről szociális ellátásra nem jogosult, viszont valami megoldást szeretnék találni erre, mert én sajnos nem tudok főzni neki, ő viszont egyre nehezebben tudja ellátni magát.


A segítő válaszokat előre is köszönöm!


2017. júl. 4. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teletál.
2017. júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gond h nem futja, hanem hb92 éves és nem tudja ellátni magát..
2017. júl. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Privátra nem válaszolok.

Akkor helyesbítek.Akkor ha ekkora a nyugdíja biztos van valami szomszéd, ismerős aki főzne rá kis mellékesért...

Azért ne sajnáljam már meg...

És nem vagyok kö.cs.ög...

2017. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A Teletál jó választás, mert van diétás illetve könnyített menü is.Van kisadag is, ha a néninek sok lenne egy egész adag.

Jobbulást a nagyinak :)

2017. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Kieg:- egy másik 82 %-os, a pontosság kedvéért...
2017. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat, a 6-osnak is! :)
2017. júl. 4. 14:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem a teletálat, sajnos nem főznek diétás étrendet. Van nyugdíjas menü náluk, de vannak benne sertésből, és marhából készült ételek is, pedig ez a nyugdíjas menü árban még jó lenne, egyesével rendelve az ételeket sajnos drágább.
2017. júl. 5. 16:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdeztem a teletálat, sajnos nem főznek diétás étrendet"

Akkor jól átvertek.

Ha megnézed a teletál holnapján a menüt, akkor számtalan ilyen van, profi dietetikusok által összeállítva többféle diétára.

2017. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%
#3 Te idióta kotekedsz csak mert valakinek 120 a nyugdíja.menj innét es máshol legyél nyomorult
2017. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!