Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan aki már használt...

Van olyan aki már használt szivargyújtós hűtőtáskát? Bevált? Mi a vélemény róla? Megérte az árát?

Figyelt kérdés

Épen nézegettem ezeket az elektromos hűtő táskákat viszonylag elfogadható 10-20.000ft körüli áron, láttam kompresszorosat 170e fölött gondolom az jobb, de ez a 10-20"rugós" kb mennyire hűt?

Egyáltalán kell neki jégakku, vagy simán is hűt? Kb mekkora hőt tud "csinálni"?

Mindenképpen 12V-ról üzemelne autóban.

[link]

(ár itt azt írják hogy akár 20 fokkal lehűti a környezeti hőmérséklet alá a benne lévő dolgokat..)



2017. júl. 9. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Nos nekem még régebbi típus volt. Amit hidegen beletettem azt hidegen tartotta. Egyszer véletlenül éjszakára is bedugva felejtettem, reggelre leszívta az akksit.

Azt azért vedd figyelembe, hogy amit linkeltél nem túl nagy, az alapja kisebb mint egy A5-ös papírlap.

2017. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk a méretét nem néztem, jó hogy említette(d). Bárk nem egy fél malacot szeretnék beletenni hanem ilyen kisebb dolgokat , vagy mondjuk mikor vásárolok akkor az ilyen hidegen tartandó árukat, vagy pl csokit hogy ne olvadjon meg, fél literes üvegeket , valami ilyesmikre lenne használva. Nincs 40W teljesítménye, ami szerintem nagyon kevés.
2017. júl. 9. 23:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen cucc arra jó hogy az alapból hideg dolgot viszonylag sokáig hidegen tartja, de csoki se fog benne megolvadni. Viszont ha veszel egy meleg ásványvizet azt nem fogja lehűteni nagyon.


Szerintem felesleges ilyet venni 20 ezer forintért, nem jár annyi előnnyel hogy megérje ezt használni a jó öreg jégakkus verzió.

2017. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csokihoz meg fél literes üdítőkhöz bőven elég a kis cipzáros hűtőtasi, sőt, a boltban kapható hűtőszatyor is, csak tegyél bele jégakkut.
2017. júl. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól működik akkor valóban 20 fokot hűt. Ez nagyon kevés, mert ha 25 fok van akkor +5 fok lesz .

De mi van ha a kocsiban 50 fok van. Akkor már szinte hatástalan. Ha hűtőt akarsz a kocsiba, akkor csak a drágább a jó. Még ha 170 ezer is. Nekem van mind a két fajta, de csak a kompresszoros a jó. Mig az olcsó leszivja az akksit , nem hűt. Ellenben a drága kompresszoros nagyon szuperül működik, hűt és nem meriti le az akksit se.

2017. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk egy ennél egyszerűbb verziója van meg, az ilyen 7000 huf körül lehet, mi 6 éve vettük. Hálózatról remekül hűt.

akkor használom, amikor le kell engednem a hűtőt és sok minden van benne. Ha beleteszek valamit a mélyhűtőből, akkor szinte fagyaszt is. :)

Nem tudom, szivargyújtón milyen teljesítményt nyújt.

2017. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!