Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tényleg ciki, ha valaki csak...

Tényleg ciki, ha valaki csak a gyümölcsös sört issza meg?

Figyelt kérdés

2017. júl. 12. 16:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Ide jutottak a magyar emberek? Ízlés dolga miatt egymás torkának esni? Inkább hallgassatok egy kis zenét, és relaxáljatok. :D


https://www.youtube.com/watch?v=R9BvcJbuwho


Kérdező, nem ciki. Csak hát "Citromos sör is van. De az nem sör!" :D

2017. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ismerek ilyen embereket,akik azt mondják,hogy aki nem iszik az b*zi.Főként falun jellemző ez a mentalitás
2017. júl. 12. 20:33
 13/16 seymour99 válasza:

Haverom nem szereti a piát (mondjuk gyorsan ki is dől tőle). Étteremben bementünk amíg rendeltünk kaját kértünk sört. Neki meg szörpöt. Na ez ha nem normális a társaság rohadt ciki. Szerintem semmi baj nincs vele. Szinte mindig izesítettet iszunk, mert senki sem szereti a rendes sört.


18/F

2017. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Dysprosium válasza:
én sem iszom meg a sima sört csak a gyümölcsöset... 19/L
2017. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 MetalRat3 válasza:
Mikor mi a jó. Nekem inkább a sima sör, de feleségemnek keserű mindegyik. Néha vesz ilyen gyümölcsös söröket, azt megissza. Nem ciki, nincs para. Alkoholtartlmú szénsavas italnak minősíteném. De nem ciki!
2017. júl. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, sok ostoba kamasz szerint nem is vagy férfi.

De egyébként egyáltalán nem ciki. De lehet, hogy lesz aki szivat majd érte. Én biztos szivatnám a haverjaimat, de nem gondolnám komolyan, és ezt ők is tudják.

2017. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!