Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A pöttyös túrórudival tenyleg...

A pöttyös túrórudival tenyleg nyert már valaki vagy csak kamu?

Figyelt kérdés

Most nagyon beleélem magamat ebbe a kódfeltoltesbe es mar eleg sokat feltoltottem, nagyon meg szeretnem nyerni a fejhallgatot. Ha valaki nyert mar akkor csinalnam tovabb es nem vennem allandoan a rudit mert mar ra se tudok nezni annyit megettem mar. Illetve ha valakinek van felesleges kodja elkuldhetne nekem priviben :) <3 koszonom a normalis es ertelmes valaszokat!

20L



2017. júl. 15. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak 10 db kódosat dobtam ki a kukába nemrég ,csak a Terméket nyert feliratosokat tartom meg ami késöbb visszaváltok ,szerintem sokan igy gondolkoznak és lusták feltölteni amivel az esélyeid jók de nincs rá garancia hogy ténylegesen sorsolnak is.
2017. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem nyertem még semmilyen kódfeltöltős játékkal.
2017. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én sajnos tulsagosan beleeltem magam.., probalok kitalalni mindent hogy sikeruljon kegalabb egyszer nyerni. :/
2017. júl. 15. 18:09
 4/9 A kérdező kommentje:
Hátha valaki cuki lesz es elkuldi nekem :D
2017. júl. 15. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer a pöttyös nyereményjátékában WV Beetlet lehetett nyerni. A háziorvosunk megnyerte az egyiket. (Asszem talán hármat sorsoltak ki) Úgyhogy a fülhallgató se kamu szerintem.
2017. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kamu, de nagyon kevés esélyed van rá. Ha amúgy is veszel, akkor nincs mit veszteni, de hülyeség csak azért venni ilyeneket, hogy nyerj.
2017. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj hogy ezek okosan vannak kitalálva és nem a kóddal magával nyersz hanem azzal az időponttal amikor beküldted. Ugyanis egy program választ egy random időpontot pl. kedden 6:00 és 22:00 között. Legyen ez 17:35 43másodperc, aki ehhez az időponthoz legközelebb küldi el, vagy pont ekkor az nyer. Tehát nagyobb esélyed van akkor ha gyűjtesz 14 kódot és óránként feltöltesz egyet mondjuk 6:35kor, 7:35kor, stb. minthogy egyszerre feltöltesz 14-et. Én így nyertem anno fejhallgatót. Neked is sok sikert!
2017. júl. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Kódokat ne kérj másoktól, kell bizonyítanod a csomagolással, hogy te vetted. ^^ ha el is kéred, a csomagolást küldesd el postán :D

nyertél azóta valamit? :)

2017. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most nyertem egy matracot, szóval ha valaki ezt látja esetleg, akkor ebben az órában már ne töltsön fel kódot :D


Amúgy meg ilyen nagy cég nem engedné meg magának, hogy kamu legyen a nyereményjátéka szerintem...

2017. aug. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!