Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen étel lehet, amit nem...

Milyen étel lehet, amit nem kell hűtőbe tenni, de reggelire fogyasztható?

Figyelt kérdés
Gimnáziumi kollégista vagyok, reggelit adnak a menzán, de az vagy csöpög az olajtól, vagy fogyaszthatatlan minőségű. Előző tanév végén müzlit reggeliztem, de szeretném elhagyni a tejtermékeket. Főzős dolgok nem jöhetnek szóba, sem péksüti. Olyan kellene, amit csak leveszek a szobámban a polcról és már szonte ehetem is, mint nagyjából a müzlit.

2017. júl. 24. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem nagyon van , még télen sem . Most nyáron a lakásban 25 minimum körül semmit se tegyél ki reggelre mert gémóver is lehet .
2017. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
gyumolcs, zoldseg?
2017. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Aludttej. Este kiteszed a tejet (nem tartósítottat), reggelre aludttej lesz! :)
2017. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
májkrém konzerv + zsemle
2017. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Zabkása növényi tejből olajos magvakkal, kakaóval, mézzel, vagy gyümölcsökkel


Ugyanígy cerbi vagy műzli növényi tejjel - kókusz, zab, mandula változatosan, nem igényel hűtést


Gyümölcssaláta


Friss zsemle + zöldségek pl., avokádó, paradicsom, paprika, zellerszár, uborka, retek, nyers répakarikák, újhagyma, nyers céklakarikák (isteni nyersen), stb. Olajos magvakat szórhatsz rá pl. lenmag, szezámmag, tökmag


Salátákat 2-3 perc összedobni

2017. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!