Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A kutyám szülinapjára szeretné...

A kutyám szülinapjára szeretnék olyan tortát készíteni, amit a kutya is, és a gazdi is ehet, nem húsos, és finom is. Milyen kutyabarát receptek vannak?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 02:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Aha. Szóval a KUTYA születésnapjára szeretnél egy olyan tortát, ami NEKED ízlik. Neki szegénynek nyilván nem fog, hiszen nincs benne hús. Ez nagyon érdekes, mesélj még!
2017. júl. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Őő. Olyan nem nagyon van. Mi lenne, ha csinálnál két külön tortát? Ha már annyira ünnepelni szeretnél.
2017. júl. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 gnoomage ***** válasza:
96%
Nem hiába van más íze a kutyakajának és az emberinek. Más ízt kedvelünk, más kell. Ha annyira sütögetni akarsz a kutyádnak akkor csinálj neki egy húsosat, de ne ez legyen az indok, hogy csemegézhess...
2017. júl. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
4%
A kutya a húst szereti. De 1 kicsi szelet emberi torta sem fog ártani neki. A miénk fél mignomot kapott.
2017. júl. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem emberi tortát ne adjatok,tömérdek cukor nem tesz jót a kutyának,igazából nekünk se!
2017. júl. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Kedves 4. válaszoló! Embernek való cukros ételt nem szabad adni a kutyának mert nem tudja a szervezete a cukrot feldolgozni.
2017. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy doboz konzervbe rakj egy számos gyertyát és kész :) Vmi drágábbat vegyél amit hétköznapokon nem kap és ennyi. Magadnak meg vegyél egy szelet sütit így mindenki jól jár.
2017. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Nem hiszem hogy van olyan recept. Az emberek az édeset szeretik a kutyák is megeszik hiszen mindent megesznek amit a gazdi de komoly baja lehet tőle. Inkább valami kutyának való finomságot adj neki. Én pl egy kiló májat vettem neki mer az az egyik kedvence és abból kapot (több részletbe ette ne hogy szorulása legyen) szülinapjára meg egy nagy füstölt csontot.
2017. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Aha. Szóval a KUTYA születésnapjára szeretnél egy olyan tortát, ami NEKED ízlik. Neki szegénynek nyilván nem fog, hiszen nincs benne hús. Ez nagyon érdekes, mesélj még!"


olyat szeretnék, ami a kutyának is és az embernek is ízlik, de biztonsággal adható kutyának. Lehet, hogy újdonság számodra, de nemcsak húst eszik a kutya.

2017. júl. 28. 13:36
 10/15 A kérdező kommentje:

"Sztem emberi tortát ne adjatok,tömérdek cukor nem tesz jót a kutyának,igazából nekünk se!"


Ezt tudom. Azt tudom, hogy a cukor a só a kakaó, xilit és társai káros, veszélyes lehet nekik.

2017. júl. 28. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!