Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lányok mit főztetek ma ebédre...

Lányok mit főztetek ma ebédre az uratoknak?

Figyelt kérdés
2017. aug. 19. 11:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
69%
Ez most a bejárónő rovat?
2017. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
68%
Nincs uram. Paradicsomleves, sárvári csirke, rizs.
2017. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
58%
Sosem ebédelünk,vacsorára a férjem csinál majd egybefasírtot hagymás krumplival.
2017. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
34%
Zacskós leves :)
2017. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
76%

Uram nincs. A férjemnek semmit, dolgozik holnap reggelig. A lányomnak meg magamnak pedig bőven maradt tegnapról grillezett csirkemell, rántott karaj, petrezselymes krumpli és görög saláta, azt fogjuk megenni.

29N

2017. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
49%
Nincs uram,férjem van :) amugy neki brassói(meg a gyerekeknek) magamnak grillezett cukkini grillkolbásszal camambert sajttal.
2017. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
38%

Nekem grillezett csirkemell, brokkoli, rizs


Paromnak natùr halfilè, brokkoli, bulgur.

2017. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
40%
Nekem vőlegényem van nem uram. De az ebéd legényfogó leves majorannás pitakenyérrel, másodiknak rakott krumpli a desszert pedig almás krémes
2017. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
49%
Nincs uram. A férjemmel patiszont készítettünk, mellé saláta és quinoa volt köretnek.
2017. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
44%

Nekem barátom van, nem uram, férjem, vőlegényem, emberem stb... mert sokan mondanak nekem ilyeneket...


Egyébként én szerencsés vagyok mert a barátom főz itthon többnyire. Egyrészt engem anyukám soha sem tanított meg főzni, és mivel csak fél éve vagyunk együtt így az egyszerű kajákat tudom csak elkészíteni mert a párom folyamatosan tanít meg mutat meg dolgokat és elég jól megy, de a macerásabb kajákat még a páromra bízom, de rakott krumplit már megtudok csinálni egyedül is :D

Most például néhány csirke mellett és szárnyat rántottam ki és sütöttem ki hozzá krumplit köretnek. levest nem nagyon eszünk, meg nem is akartunk főzni mert holnap vendégségbe megyünk. Hétköznap nem nagyon főzünk, mert a párom bent kajál a munkahelyén mert ott sütnek, főznek, én meg rendelem a kaját mert befizettem egy ilyen helyre. A páromnak meg juttatásként jár az étkezés és jobban megéri mint ha utalványt kapna. Ott egyrészt havi x összeget kapnak erre és alapból jár nekik kedvezmény a kajára ha munkanapon megy be kajálni. Ha munkaidőn kívül megy be kajálni megteheti, de akkor nincs kedvezmény.

2017. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!