Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan egészséges...

Hol találok olyan egészséges étrendet, amitől nem fogyok, esetleg hízni is tudok?

Figyelt kérdés

Bármiből ehetek bármennyit, nem tudok hízni. Ezt eddig ki is használtam ( :D ), viszont érzem magamon, hogy nem tesz jót, és kicsit hízni is szeretnék. Néztem egészséges étrendet, de csak olyat találok, amitől fogynék. Tudna esetleg valaki ötletet adni? Saját receptek, honlapok, akármi..

Előre is köszönöm. :)



2017. aug. 30. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Bármelyikkel hízhatsz (ha képes a tested zsírtárolásra, mintha egyeseknek lehetetlen szintű túlevés kellene hozzá), csak egyél sokat. Ez nem az étrend egészségességén múlik.

Fogyni tuti nem fogsz, ha eleget eszel és nincs emésztési, felszívódási zavarod. A test NEM bontja el magát feleslegesen. Én már sok étrenden éltem, de egyiktől sem fogytam (azoktól sem, amikre azt mondják a naivak, hogy fogyaszt), csak ha keményen igyekeztem a kalóriadeficitet betartani. Természetesen elképzelhető olyan étrend, aminél ember legyen a talpán, aki képes eleget enni...

2017. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azert ez bem ilyen egyszeru, en mondjuk a vegansagot ajanlom

Mit akarsz felszedni? Zsirt, vagy izmot

Ha izmot, akkor egyel sok feherjet mint pl huvelyesek

2017. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen egyen megfelelő mennyiségű fehérjét, izomépítéshez is csak egy kicsit több kell, mint alapból... S az olajos magvakban is van (kalória pedig főleg s jó nasik), a nem hüvelyes zöldségekben is... Persze a növényvilágból a hüvelyesek tarolnak e téren, az igaz.

Mindössze kicsit erősnek tartom az ismeretlennek veganizmus ajánlását, az azért nagy váltás egy minden ételcsoportot evőnek, még akkor is, ha szimpatizál a veganizmussal, ami azért nem tipikus.


Kérdező, milyen az étrended? Ahhoz közel állót kéne nézni, a drasztikus váltás keveseknek jó.

2017. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!