Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondoltak arról a mekis...

Mit gondoltak arról a mekis reklámról, ahol egy izomjózsi próbálja beetetni a nézőkkel, hogy a hamburger az izomba megy, kvázi egészséges?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Azt, hogy gáz
2017. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

mindent lehet venni mértékkel . Havi egy-2 hamburger még akár jót is tehet.

Av reklámot még nem láttam , egyébként, nem nézk tv-t.

2017. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Miért? A génkezelt szójával, 6 hét alatt felnevelt csirke melle, mennyivel egészségesebb? Egyszerűen undorító ránézni ahogy szivárog belőle a fehér lötty. Különben, mindenről ki lehetzz mutatni, hogy jót tesz, vagy egészségtelen.
2017. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem a reklámok ajánlása szerint kell enni-inni-élni.
2017. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jót nevettem rajta :)

Semmivel sem jobb mint a 6-8 het alatt szojaval es meg nem tudni mivel hizlalt csirke.

Nem jarok az izom jozsi miatt tobbet meki mint idaig. Evente 3-4 alkalom nyaralaskor, kirandulaskor.

2017. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem meki reklám hanem Burger Kingb, tegyük hozzá.


Amúgy te vagy veszélyesen hülye vagy vagy eldöntötted jó előre hogy utálod ezeket az éttermeket ezért próbálsz mindenbe belekötni. A reklám közel sem arról szól hogy megpróbálja elhitetni hogy az a szendvics "az izomba megy" vagy hogy egészséges, és ez tök nyilvánvaló. Az egész egy poénra épül, nem ezt akarja eladni.

2017. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Én is azt akartam írni, hogy Burger King :)

Egyébként meg annyi az igazság benne, mint általában a reklámokban :D

2017. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem te valamit nagyon félreértettél, vagy nincs humorod. Nem akarja elhitetni, hogy az izomba megy. A barátnőjével poénkodik. Azért nevetnek, mert ők is tudják, hogy nem oda megy. Bár ki tudja :D Valóban, ha nem gyakran eszel ilyen kajákat, akkor semmi bajod nem lesz tőle.
2017. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezi a csaj kajálás közben hogy "ezt még lemozogjuk, ugye?", a csávó meg mutatja hogy fölösleges mert a két szendvics pont a két bicepszre megy. Nyilvánvalóan ez poén, aki ezt komolyan veszi vagy azt gondolja hogy ezt akarja elhitetni a reklám annak komoly problémái vannak.
2017. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Azt gondolom róla kérdező, hogy az nem Mekis, hanem Burger Kinges reklám.

Nem a nézőkkel hiteti el, hanem a barátnőjével poénkodik.

Nem azt akarja, mutatni ezzel, hogy az egészséges.


Nekem tetszik a reklám. Vicces, jópofa, humoros, fiatalos, egyszerűen jó. :)

2017. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!