Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meg kell rágni a rizst?

Jekor kérdése:

Meg kell rágni a rizst?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés az... de őszintén mit rágunk a rizsen? Most megettem fél perc alatt két tál rizset anélkül hogy megràgtam volna. (Egyedül voltam otthon nem akartam sokat izélni az ebéddel.) Lesz attól bajom ha a rizset mindig így eszem? És ha kiderül hogy nem akkor ajánlom hogy próbáljátok ki. Nekem jólesett ilyen gyorsan enni sose szerettem lassan enni.

2017. szept. 5. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj a gyorsevessel, hogy egy csomo emesztesi, gyomor, es belproblema gyokere. Pl reflux, gyulladasok, puffadas, hasfajas, gorcsok, valamint meg rakos megbetegedest is okozhat a hasnyalmirigyben a vastagbelben, es lehetne meg sorolni. Nyilvan nem attol, ha 1-2x gyorsan kell enned, mert sietsz, de hosszutavon komoly, akar egesz eleten at tarto betegsegeket okoz.
2017. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
A rágás egy szükségszerű eleme az étkezésnek. Én a krémlevest is megrágom. Egyszerűen nem esne jól másképp.
2017. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Rizset0
2017. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb darabos kaját nagyobb darabokra rágjuk, és nyeljük le egy rizsszemnél. Úgyhogy egészen biztos, hogy semmi bajod nem lesz tőle.
2017. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Mint kacsa a nokedlit? Abban milyen élvezeti érték van?

RizsEt? Nem rizst?

2017. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Ez a kérdés pont tegnap került elő az asztalnál nálunk. Kiderült, hogy a párom megrágja a rizst. Nekem fogalmam sincs, nem figyelem, valamit rágok rajta, de oly kis puha négyszeres vízben ragacsosra főzve, hogy szerintem sincs rajta valami sok rágnivaló... Kizárt, hogy minden szemet megrágnék.
2017. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a rizst meg tudod enni rágás nélkül, semmi gond vele, egészségedre. De áruld már el, hogy a rizs megrágásának mi köze az ízletes borokhoz, amit a kulcsszavakhoz írtál ? :D
2017. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!