Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Számotokra (ha már ettetek) a...

Számotokra (ha már ettetek) a Skippy mogyoróvaj milyen "ízű" volt?

Figyelt kérdés
Először is a milyen íz alatt azt értettem (amúgy tudom hogy a boltiak sósak és földimogyi ízük van) hogy például intenzívebben van mogyorós íze, vagy kicsit sósabb vagy kicsit édesebb vagy valami ilyesmi? (Ami amúhy nagyon érdekelne hogy számotokra sósabb vagy inkább édesebb volt-e). Amúgy csak azért kérdezem, mert sokszor láttam hogy írjátok, hohy amit "ottkint" vesztek vagy vettetek az "finomabb" volt mint az itthon kapható, gondoltam én meg akkor megkérdezem hogy milyen volt például a Skippy (amúgy azért választottam ezt a márkár, mert általában mindig ilyen márkájút látok mindog). Köszönöm előre is a válaszokat!

2017. szept. 20. 13:50
 1/2 anonim válasza:
Nagyon rossz. Ne vegyél ilyet. A nutella az megbízható,nagyon finom és minőségi 😉
2017. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%

Nem hiszem el, hogy sokan nem értik: A mogyoróvaj földimogyoróból készül(PÍNÁT)

A Nutella kakaós-mogyorós krém( HÁZELNÁT)

Semmi összehasonlítási alapjuk nincs!

2017. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!