Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van még olyan aki nem fogyaszt...

Van még olyan aki nem fogyaszt zöldséget, gyümölcsöt, húst, tejes ételeket?

Figyelt kérdés
A testvérem nem eszik szó szerint csak tojást, virslit, néha a szendvicset de azt is csak szalámival vagy melegszendvics krémmel,csak sajtot eszik ami tejes, életébe nem evett gyümölcsöt max 5 dkg-ot összesen.És teljesen egészséges meg persze sültkrumpli meg pizza (csak szalámis sajtos) meg hamburgert(csak kecsap meg a hús).Olyanról nem is álmodozunk hogy mondjuk megegyen egy répát vagy gombát meg a főt ételek többségét.Ez mitől lehet? Valaki ismer ilyet?

2016. jún. 25. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a gyümölcsöt nem bírom megenni. Néha megkívánom, de akkor meg hasgörcs lesz belőle.
2016. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

attól, hogy külsőre "egészségesnek" néz ki, nem biztos, hogy belülről is az

azért a szüleid helyében elvinném egy teljes vérkép vizsgálatra

2016. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, vitamint azért szed, mert már rég skorbutot kellett volna kapnia így, azt hiszem... Más most nem jut eszembe, ami problémás így, de nem is vagyok szakértő, csak a saját 2 fontos ásványi anyagomat tudom, amire figyelnem kell korlátozott étrendem mellett, de az neki pont megvan, persze hogy a mennyiség is megfelelő-e, ki tudja?

Növény nélkül is lehet egészségesen élni, sokaknak megy, de ahhoz már mindenféle állati cuccot kell enni, belsőségeket meg minden, nem tudom a részleteket, tőlem végtelenül távol áll az. Nem tűnik hihetőnek, hogy a fenti módon tényleg hosszabb távon probléma nélkül lehet élni. Egy ideig persze, a test roppant szívós, ha az ember éveken át keményen koplal, sokszor akkor is életben tud maradni adott esetben, mindenki megrökönyödésére, a fenti eset azért ennél jobb valamivel. De nem hangzik jól.

2016. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De tényleg semmi baja.Már csináltattunk neki vérvizsgálatot is de tényleg semmi baja.
2016. jún. 26. 16:18
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 igen elég hihetetlennek hangzik.De gondolom azokból amit megeszik mondjuk tojás vagy joghurt, vagy nem is jut most más eszembe amit megeszik..ja meg tészta meg néha krumpli összeszed annyi vitamint vagy nem tudom nem értek hozzá azért tettem fel a kérdést. :)
2016. jún. 26. 16:20
 6/7 A kérdező kommentje:
A lényeg csupán az hogy nem eszik egyáltalán zöldséget gyümölcsöt , húst(+ elég sok dolgot).Pedig a családban rajta kívül mindenki mindent eszik.
2016. jún. 26. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:
ezekből biztos nem szerez vitamint, mivel nincs is bennük...
2016. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!