Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tinik! Sulisok! Ti mit kajálto...

Tinik! Sulisok! Ti mit kajáltok hétköznap? Kaptok pénzt?

Figyelt kérdés
bementek enni valahova? otthon esztek?

2017. okt. 8. 17:52
1 2
 1/20 anonim válasza:
87%
Én szoktam kapni egy kis zsebpénzt és abból veszek egy kis fornettit
2017. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%

heti 30ezret kapok, benzinre, kajára, csajokra mindenre

nem sok de bele lehet férni


kajálni inkább étterembe megyek (ebédmenű 2000 körül), vagy kézműves hamburgereshez, esetleg rendelek leroy-ból

ezek elég normális kaják

2017. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Mi nem vagyunk burzsujok mint a második, nekem sulimenza van, meg otthonról vitt szendvics.
2017. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
mar nem vagyok sulis, de 5 evvel ezelott meg az voltam. altalnosban apu vagy a nagyszuleim keszitettek nekem szendvicset, vagy anyu adott penzt kajara. a sulin kivul otthon ettem, nem voltam menzas soha. kozepsuliban is vittem magammal kajat, ami mellett mindig volt egy kis apro a penztarcamban, hogy kiegeszitsem , ha szukseg volt ra. nem mentem etterembe vagy mekibe.
2017. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
91%
Én se vagyok már sulis, de anno vagy szendvicset vittem, vagy kaptam pénzt kajára.
2017. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Hu, hat valtozo.:D

Altalaban: zabkasa/szendvics/salata/gyumolcs

Szoktam kapni havonta egy bizonyos osszeget, es ha epp elfelejt anyum/en tenni kajat, akkor abbol veszek magamnak utkozben valamit.

Ebedelni mar otthon szoktam, 4-ig kibirom altalaban, de ha uszas is van, mar remegni szoktam, annyira ehes vagyok 😀

2017. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
heti 30k azt hogy tesó?
2017. okt. 8. 18:19
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Főtt ételt otthon eszem. Szendvicsre kapok pénzt.
2017. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Sulisok általában akik szerencsésebbek van menza ott is esznek A és B menü is van. De ahol nincs mint pl nálunk vagy viszel főtt kaját vagy elmész a koliba enni ,mertha állandoan fornettin ,szendvincsen élsz az hosszabtávon nem a legjobb.

Jó ha már tudsz gondoskodni magadrol és előző nap elkészíteni egy rizset ,tésztát hussal stb.

2017. okt. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Én ugyan egyetemre járok de általában reggelire valami szendvicset viszek vagy veszek pékárut/gyümit. Ebédmenüt már lehet kapni 1000-1500 forint között normálisat attól függ épp mennyire vagy éhes meg mit kívánsz, vacsorára pedig én főzni szoktam mert szeretek főzni, de ha nincs időm rá akkor beülök valahova vagy rendelek kaját vagy elvagyok valami olyanon amit csak meg kell enni.
2017. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!