Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csináltok olyankor, ha...

Mit csináltok olyankor, ha rendeltek egy pizzát, és nem olyat kaptatok, amilyet kértetek? Ezt hogyan kellene (szokták) honorálni a pizzériák?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kihozzák a jót és küldenek mellé valami ajándékot (pl. sütit vagy üdítőt), vagy simán elnézést kérnek, küldik a jót, de nem kapsz mellé semmit, mert amit már ugye először kivittek, azt nem fogják visszakérni.
2010. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még jól is jár vele az ember,ha rosszat visznek ;D
2010. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nekünk rosszat hoztak, felhívtam őket, 1 óra múlva kihozták a jót, és a másikat meg elvitték, hogy lássák, hogy a pincér mit rontott el rajta...
2010. máj. 29. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így, rendeltem egy margarétát, és kaptam egy full extrásat, de a futár már elment amikor észrevettem. Nagy duzzogva megettük, és kicsit sajnáltuk azt, aki a mi margarétánkat eszi a fullos helyett.
2010. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:43

Örülj, hogy nem virágot vittek neked, ha margarétát rendeltél! :D


Legközelebb margherita pizzát rendelj!

2010. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

22:34

több elnevezése is van a pizzáknak, többek között margaréta, és margherita ugyanazt jelenti.


én csak fel szoktam őket hívni ha elrontanak valamit, aztán kihozzák a jót, és ajándékot is kapok néha hogy ne duzzogjak :D

2010. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a minimum, hogy a "rosszat" azonnal, a telefonban felajánják, hogy megtarthatod ingyen a "jó" mellé. Ha nemet mondasz, elviszik ugyan, de valamit hoznak helyette (pl. üdítő vagy desszert).
2010. máj. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk az idővel voltak múltkor gondba mert a diszpécser süket volt és rossz házszámot írt fel. 45 percet mondtak, hogy kihozzák, másfél óra múlva telefonáltunk, hogy hol van már a kaja. Kihozták és közöltük, hogy már 2 órája várunk rá nem fizetünk érte, és a srác otthagyta.


Ha rosszat hoz ki a futár, mondd meg neki hogy van fél órája kihozni a jót, ha nem ér ki félórán belül akkor közlitek, hogy ez egy ingyen kör volt. Majd a melóhelyén lebasszák és legközelebb jót hoz ki.

2010. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!