Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap fél, -egy órát...

Ha minden nap fél, -egy órát tornázok itthon, de ugyanúgy eszek normálisan, nem sokat /reggeli: 1 szendvics, tízórai: egy szendvics, ebéd: egy tányér főtt étel, vacsora: szendvics, vagy ugyanaz mint ebédre/ akkor lesz látható eredmény?

Figyelt kérdés
Szoval ha csak tornázok, de nem fogyózok, akkor fogok fogyni vagy csak izmosabb leszek? 16/L.
2009. okt. 14. 19:27
 1/4 anonim válasza:
Inkább izmosabb. De ilyenkor ne nézd a mérleget, mert az természetes h leadsz pár kilót, ha rendszeresen mozogsz, de az izom nehezebb, mint a zsír. Egyébként min 1 órát edz, mert félóráért nem érdemes belekezdeni.
2009. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó hogy mozogsz de ha fogyni szeretnél szendvics helyett pár gyümi jobb lenne és a vacsit cseréld fel uzsonnára.
2009. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha mozogsz és figyelsz a kajára, akkor fogsz látni változást. Én általában 45-50 persze szoktam, van h többet. De szerintem, a szendvicsből sok a 3, délelőtt folyamán edd nyugodtan, jó ebédre a főtt étel, de vacsira már hagyd el a kenyeret/szendvicset, helyettesísd valamivel, de jó a főtt étel is. És fontos h igyál elég vizet.
2009. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Most tényleg megpróbálom betartani ezt hogy minden nap 1 órát intenzíven tornázok. Hát megpróbálom a szendvicset lecserélni csak az a baj hogy elég éhes tipus vagyok és pl elaludni nem tudok úgy ha nem vacsoráztam :) De köszönöm szépen mindenkinek.
2009. okt. 15. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!