Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Na most akkor a csapvíz...

Na most akkor a csapvíz egészséges vagy nem?

Figyelt kérdés
Szüleim csak szénsavas ásványvizet vesznek, mert ők azt szeretik, de én azt ki nem állhatom, és a kedvemért nem vesznek szénsavmentest. Viszont szeretném ha meglenne legalább napi másfél- két liter folyadékbevitel. Vajon jó ha csapvizet iszom?
2010. máj. 31. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodtan ihatod,semmi bajod nem lesz tőle,én 8 éve nem adok pénzt palackos vízért ,csak csapi vizet iszom 2 litert naponta és kutya bajom tőle.
2010. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
jó minőségű csapvízzel nincs baj. viszont pl. a pesti víz tele van vegyszerekkel (a víztisztítók a Dunába kerülő gyógyszereket nem tudják semlegesíteni, és a nagy népsűrűség miatt a víz önmagában okozhat pl.meddőséget-nőknél a sok fogamzásgátlót szedő miatt). vidéki vizet örömmel iszom.
2010. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

vizminőségtől függ

otthon csapvizet megiszom,semmi bajom tőle...

itt,albérletben viszont fél deci elég,megy a hasam tőle...

2010. máj. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Magyaroszágon világviszonylatban is jó minőségű az ívóvíz. A vízműveknél van egy technológia amit betartanak.
2010. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam a férfiak impotensek lehetnek tőle. ez engem ugyan nem érint, de ettől függetlenül nem iszom meg. amúgy meg vegyél magadnak szénsavmentest, kb 100 ft egy másfél liter.....
2010. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy 100 forint, de azt szorozd be 30-cal (egy hónapra) az már 3 ezer forint. Sajnos nekem ez elég nagy kiadás:( Vidéki vagyok, a csapvíz íze is egészen más itt, mint Pesten, az ottani klórostól én is rosszul vagyok, de az itthoni az finom.
2010. máj. 31. 12:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél víztisztító készülket,vagy olyan kis szerkezetet amit a csapra lehet szerelni,ami megszűri a csapvizet.
2010. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
akkor azt mondom igyad, néhány év alatt tuti semmi bajod nem lesz tőle, rengetegen isznak csapvizet és semmi bajuk. majd ha dolgozni fogsz és lesz pénzed, akkor meg már nem lesz olyan sok az a 3000.-
2010. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én vidékről származom ott jó volt a csapvíz.Itt Pesten viszont már ihatatlan(számomra).Én mentes vizet iszom.
2010. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én vidéken lakok és itt a csapvíz ihatatlan...
2010. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!