Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » S. O. S romlott szalámit...

S. O. S romlott szalámit ettem és csak utólag vettem észre, ugye nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
Az első szelet után vettem észre hogy szagra kicsit fura, ízre meg olyan savanykás.... 1 szelettől ugye nem lesz különösebb bajom? Vagy igen? =/
2017. nov. 22. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

a rossz hírem: meg fox halni

a jó: nem a szalámitól


a legrosszabb ami megeshet veled, hogy bélférges leszel a romlott hústól.

2017. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Pokol.
2017. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy szelettől nem hiszem, csak azt nem értem, ha egy szelet után érezted, hogy rossz a szaga, akkor előtte, mielőtt neki álltál enni belőle, akkor hogy-hogy nem? Eleve, amikor kibontja az ember a csomagolt szalámit, megcsapja az orrát, ha rossz. Akár papírban (hűtőpultból) vettétek, akár vákumcsomagolt, akkor is. A felvágott eleve ragacsos külsőleg, ha nem friss. Vettem már ilyet is, ment a kukába, pedig bőven belefért a szavatossági időbe. 15 dkg miatt nem mentem vissza reklamálni, pedig megérdemelték volna. De mivel messzebb vettem, többe került volna a leves, mint a hús, azaz a benzinköltség. A pultban nagyon gusztán nézett ki...

Legközelebb előbb szagold meg. :)

2017. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
max. egy kis hasfájás és jobb esetben kihányod. egyszer velem romlott bacon után ez történt
2017. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Idáig semmi, sőt már azóta 2x meg is éheztem és kajáltam..akkor mostmár nem lehet baj?
2017. nov. 22. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!