Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti milyen ételeket fogyasztoto...

Ti milyen ételeket fogyasztotok legszívesebben karácsony alkalmával?

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Töltött káposzta tejföllel, puha kenyérrel. Ezt 3x naponta, és február végéig. Bejgli helyett is. :)
2017. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Halászlé, rántott hal, mákos guba.
2017. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lazy Lover ***** válasza:
52%
az mindegy csak ne a szokásos legyen
2017. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

halászlé

sült kacsa/liba

kacsamáj/libamáj

lazacfilé

2017. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Halászlé ezt csak karácsonykor szoktam enni, de ilyenkor kifejezetten jól esik, alapból nagyba főzünk, mert kapnak a tesóim is, illetve szoktunk is lefagyasztani egy pár adaggal, de azt mindig a párom eszi meg amikor úgy döntünk hogy nem főzünk semmit.

Ezen kívül, rántott pulykamellett szoktam csinálni, rántott halat, töltöt káposztát anyámék szoktak csinálni és abból kapunk mi is. Idén kisütök egy egész pulykát mivel nyár végén a szomszédaim elköltöztek és az állataikat nem tudták magukkal vinni, így megörököltem a tyúkjait meg azt a 3 pulykát amit nevelgetett.

2017. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Töltött káposzta, bejgli, mézeskalács, újévkor malac
2017. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Zserbó, bejgli, mézeskrémes... tulképp mindegy, csak sütemény legyen :D
2017. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és természetesen a szaloncukrot kétpofára :D
2017. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%

Amihez kedvem van épp. Rántottát tuti fogok, mert azt mindig. Amit tuti nem fogok kívánni, az a süti vagy bármilyen édes, azt már ettem eleget. Azért finom lesz a bejgli, remek ott, ahova megyek s a mézes is hozzátartozik ehhez az időszakhoz, de ez inkább hangulat és íz, kívánni nem fogom őket.


Sok kedvencem van, nekem végülis mindegy, bár hús lehetőleg ne legyen közte és szénhidrátdús cucc sem. Tojás, zöldség, olajos mag, étkezésem alappillérei most is ideálisak.

2017. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
amihez kedvem van. borlevest imadja apum, azt neki mindig kell csinalni (neki gyerekkori emlek). Foetelbol ugyanazt amint normalis napokon is. Salatak, Zöldsegek, Hal, Sajt ilyesmi..inkabb az edessegekben szoktam karacsonyi hangulatot tartani. VaniliasKifli,Bejgli (gesztenyes), mezeskalacs, barmi mas süti is jöhet. ja, szaloncukor dögivel :-D
2017. dec. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!