Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom?

Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Már pár hónapja nem tudom pontosan de nagyon sok kólát iszok mindig.

Napi 6-7 pohár szokott lenni.. eddig nem volt tole semmi bajom de egy hetig nem ittam egy poharral se és nagyon rossz volt és fajt a fejem és mindig kívántam.

Aztán mikor vettem egybol megittam 2 litert, és nekem amugy a kolatol mindig elmegy az etvagyam és nem vagyok tole sose éhes de nem tudom Miert. Pár napja kezdtem h ilyen sokat iszok és hat ugye az első nap amikor 2 litert ittam este nagyon rosszul éreztem magam és szedultem, szívem is fajt kicsit és szerintem ez a kóla miatt volt.

Ha így folytatom mi bajom lesz? Az a baj hogy már annyira ra szoktam h nem hiszem h abba tudnám hagyni:(

Válaszokat előre is koszi


2017. dec. 25. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizonyára a benne lévő koffeinre szoktál rá.Ha nem bírod,akkor inkább igyál helyette kévét vagy teát.
2017. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. dec. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Első körben a Magyar helyesírás szabályait ajánlom olvasgatásra. Másodikban meg szívbetegséget kaphatsz ennyi koffeintől, idővel a gyomrod is tönkre fog menni.Harmadik körben irígylem a problémáidat.
2017. dec. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Drága, a billenytyűzetem rossz:D
2017. dec. 26. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a magyartalan mondataidat nem foghatod a rossz billemtyűzetre. Valóban ciki, úgyhogy ne magyarázkodj hanem változtass rajta. Iszom drága nem iszok. 🙈 Egyébként te is tudod, hogy rossz akkor mimek csinálod és minek teyzel gel ilyen fárasztó kérdéseket. Google a barátod, ott minden imfót megtalálsz a témában. De az nem érdekel csak unatkozol és fárasztod a népet.
2017. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Látom te is tudsz irni az a lényeg xd
2017. dec. 26. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!