Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megittam egy pohár pezsgőt,...

Megittam egy pohár pezsgőt, milyen jelek buktathatnak le?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Soha èletemben nem ittam és nem is akarom elkezdeni , csupàn most szilveszterkor szeretnèk koccintani egy baràtnőmmel. Ha èjfèlkor megiszunk egy pohàr pezsgőt és 2-re jönnek értem anyàèk , figyelnem kell valamire , hogy ne bukjak le ? Nincs tapasztalatom , de szerintem 1 pohártól mèg nem fog keresztbe àllni a szemem. Esetleg lehelet vagy valami trükk lebuktathat ? Mit tehetek ellene ? Előre is köszi. (Anyàèk megkérdezése előre kizàrva , mèg azon is gondolkodtak , hogy jó ötlet-e beengedni szilveszterezni egy panelházba 1 làny és az anyja mellé)


Ùgyis kérdezni fogjàtok- 15L


2017. dec. 30. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15 évesen inni akar szilveszterkor egy pohár pezsgőt ÚRISTEEEEEEEEEEEN!!!! más már bulizik iylenkor ,hagyjuk már. A fogmosás és egyél előtte+ utána. ez simán segithet
2017. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Zoli780806 ***** válasza:
62%
Egészségedre
2017. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hat azert (az egyik valaszolpnak mondom) fel uveg pezsgotol be lehet csipni siman, foleg ha nem ivott meg soha
2017. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudom a választ, én 20 éves korom után kezdtem inni, addig egy korty pezsgő is elég volt (főleg, hogy nem szeretem), de azért a válaszolók egy része eléggé sokkoló. Szilveszterkor egy pohár pezsgő 15 évesen, nekem eszembe se jutna kiakadni a szülők helyében, ha a lányom nagyjából rendes és tudom, hogy ez valószínűleg nem az alkoholizmusa kezdete, csak ennyi idősen koccintana egyet. OK, hogy kiskorú, de ez azért nem úgy megy, hogy az ember 18. születésnapján hirtelen megszűnik sejtméregnek lenni az alkohol vagy legalábbis durván leesik a veszélyessége. A 15 nekem erősen határ, addig max. belenyalhat néha a pezsgőbe, pár évvel későbbtől szolidan alkoholizálhat, ha akar (szóval néha 1-2 sör, feles, miegymás. nem minden héten, ha lehet, bár olyan időszakokat is meg tudok érteni)... 15 évesen egy pohár pezsgő, ha nagyon kíváncsi, még épp határeset, de persze ettől ne kezdjen el rendszeresen inni még ennyit sem. Nem hiszem, hogy nagyon laza vagyok.
2017. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én egy pohár pezsgötöl konkrétan három perc alatt elalszok :)


Simán lemegy amugy két-három sör, v likör, sangria, pár pohár bor, ilyesmik csak max többe t kell pisilni, de a pezsgö rögtön kiüt.

2017. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!