Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Húslevest lehet csirkemellfilé...

Húslevest lehet csirkemellfiléből is csinálni?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de lehet sima csirkemellfiléből is készíteni, vagy jobb ha csontos húsból van csinálva?
2018. jan. 5. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, de csonttal sokkal finomabb lesz.
2018. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Én csirkemell filéből csinálom, mert a kislányom így szokta meg, és csak ő eszik húst én szinte teljesen vega vagyok. De régebben amikor én is ettem húst, főztem bele egy farhátat is, vagy legalább csontos csirkemellet vettem.
2018. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván anélkül is leves lesz, de egy jó húslevesbe kell a csont.
2018. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, de kár a csirkemellfiléért. Rossz leves lesz, még akkor is, ha telerakod fűszerekkel.(ahogy előttem írták, csontosból, vagy csak csontból finomabb) A mellfiléből meg csinálj bármi mást! :)
2018. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem csirkemellfiléből nem lehet jó húslevest főzni, mert a hosszú főzés alatt száraz lesz.

Ha igazi húslevest akarsz készíteni, aprólékból készíted és csontos csirkemellet használsz, akkor talán nem lesz annyira száraz.

2018. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem lehet.


A csirke túl fiatal ahhoz, hogy karakteres íze legyen, a mell pedig különösen semleges ízű.


Lehet belőle levest készíteni, ez nem vitás.

De húslevesnek hazudni, pofátlanság.

2018. jan. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Én abol csinálom és finom lesz és gyorsan készen van ,ragulevesnek is irják.
2018. jan. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
A húsleves meg a raguleves két teljesen más étel!
2018. jan. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Csirke farhát, csirkenyak, csirkeláb.
2018. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Húslevesnek jobb ha csontosból készül, de mellfiléből isteni tárkonyos ragulevest lehet készíteni. Végül is a hozzávalók majdnem teljesen ugyanazok, csak más az elkészítési mód.
2018. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!