Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen kávé különlegességeket...

Milyen kávé különlegességeket ismertek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit reszletessebben... Mire gondolsz?
2018. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a neten sokat találsz :)

Igazából ez nem "különlegesség", de én így csinálom és nagyon bejön, amolyan "caffé latte" otthoni verzióban, de szerintem van olyan jó mint egy kávézóban.

Szóval csak főzöl kávét (de az instant is megteszi). Közben French Pressbe (nem kell ide a drága fajta, 1500 alatti is jó) öntöl forró, de nem forrásban lévő tejet és el kezded fel-le "pumpálni". Így nagyon szép habot lehet csinálni. Beleöntöd egy pohárba majd rá a kávét és voilà :D

2018. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Olyanra gondoltam, ami nem annyira ismert, amit mondjuk te találtál ki magadnak.

A french press tejhabositasra nemrég találtam rá, nekem nagyon bejott.

2018. jan. 23. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Frei Coffeet próbáld ki ha nem ismered. A világ kávékülönlegességeit kínálja. Tokiói málnakávéját szeretem nagyon,ezt otthonra is meg lehet venni,Uram dohánykávé fan 😃
2018. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van egy csomo szirup, amivel izesithetsz. Nekem pl. Bounty Latte. Kokusz szirup, csokiszosz es a Latte. Vagy akar alkohollal is. Pl Irisch Coffee: Irisch Whisky, kave, tejszinhab. Ilyenekre gondolsz?
2018. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kopi Luwak
2018. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4!


Külföldön élek, itt nálunk nincs Frei Coffee - már alig várom a nyarat, akkor megyek haza, mindennapos vendég leszek náluk 😀Nem emlékszem már a nevére, narancsleves jeges kávé az,ami nekem nagyon bejott, azt szoktam itthon is csinálni. A málnás is finom volt. Nem tudtam, hogy otthonra is vehető, majd idén akkor beszerzem. Köszönöm szépen.

5!

Igen, ilyesmire gondoltam. Vanília, karamell és mogyoró szirupom van, kókuszosat még nem láttam. Csokiszoszt nem szoktam használni, olvasztott csokit Igen. Az irkave annyira nem jött be -mondjuk nem csodálom, nem szeretem a whiskyt - de alkohollal szoktam amúgy készíteni : amaretto, csokilikor, Tia Maria - ezek nagyon finomak szerintem.

Utolso!

Állítólag nagyon jó, de én kihagynam, valahogy nem tudom magam túl tenni azon, ahogy "készül "....

2018. jan. 29. 05:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Oft: Hol elsz? 5ös vagyok.
2018. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hollandia
2018. jan. 30. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!