Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjak ellent az...

Hogyan mondjak ellent az édességnek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem eszel és kész. Kezdetben nehéz, aztán már nem is fog annyira érdekelni.
2018. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel pár éve Bulimiás vagyok (erről nem tud senki) ezért mindig vann itthon valami édesség
2018. febr. 2. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor pszichológus... vagy évek múlva az édesség lesz a legkisebb bajod a fogaim.
2018. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fogaid miatt


(ne énekeljek írás közben, mert nem megy).

2018. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minek ellentmondani? Én sosem fogok... Viszont olyanokat eszem, amik nem zavarnak szálkásításkor sem, nem rontják a fogaim és tápanyagdúsak. Még finomabbak is, mint a régiek.


De lehet, hogy az étrendeddel van baj. Én szénhidrátosabb étrenden mindig vágytam édességre, s minél több édességet ettem, annál jobban, egy magas szintig...

Ha nem laksz jól eléggé, akkor is jobban csábít az édesség...

S persze lehet lelki is, ha konkrétan függsz az édességről, jó lenne helyrerakni, megszüntetni ezt.

2018. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne edd meg. Tedd magad mellé, hogy majd...mindig csak majd. Este felé már könnyebb úgy lefeküdni, hogy nem ettél, akár előbb feküdj le. Aztán másnap reggel olyan büszke leszel, hogy megint így végig tudsz csinálni egy napot. A végén már eszedbe sem jut. ;)

Aki diétázik, szerinted hogy csinálja? :D Szenved, és "vár", várja azt az állapotot, amikor már nem erre gondol. Foglald le magad. Ne nézz evős dolgokat, reklámokat, játékokat.

Bár, amikor 10 napig léböjtöltem az volt a szórakozásom, hogy youtube-on pizzát és hamburger evő embereket néztem. :D

2018. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg és ne tarts otthon édességet.


Nekem sokkal könnyebb megállnom hogy ne vegyem meg mint amikor már itthon van.

2018. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!