Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Orbáncfű tea segít a levertség...

Orbáncfű tea segít a levertségben, kedvtelenségben, depressziós panaszokban?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem vagyok mély depresszív, de vannak olyan napok, hetek amikor elég kedvtelen vagyok, mindig komor, enyhén depresszív stb.. Erre jó az orbáncfű tea? Mennyi idő múlva fejti ki hatását? Lehet folyamatosan inni? (gyógyszerekhez nem szeretnék fordulni, mindenképpen homeopátiás gyógymódot keresnék)
2013. febr. 4. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segített, tényleg jobb lett a hangulatom tőle. Viszont - nem tudom fiú vagy lány vagy-e - nekem bezavart a ciklusomba, úgyhogy kénytelen voltam abbahagyni. Tehát, ha lány vagy, akkor óvatosan használd.
2013. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban bevált, hogy szárított macskagyökérből, citromfűből, és levendulából teát főztem. Bioboltban vettem, nem gyógyszertárban. Ott olcsóbb és minőségibb. Nekem bevált.
2013. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rám meglepően erős (és pozitív) hatással volt. Nem csak megnyugszol, de el is mosolyodsz tőle. Csak ajánlani tudom. Persze mindenkinek más a, ami hat..
2013. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orbáncfüvet várandósok és szoptatós anyáknak tilos alkalmazni. Ez azoknak szól, akik érdekeltek, és idetévedtek.
2013. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!