Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok általában...

Mit szoktatok általában vacsorára enni?

Figyelt kérdés
Vagy lefekvés elött?
2018. febr. 15. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

250g csirkét tormával.

Teljes kiorlesu kenyerre.

És 1 fehérje turmixot.

2018. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy/ket tojast feltorok es kipirotom hagymaval es paradicsommal. Legutobbi vacsoram ez volt, de nagyon valtozo szokott lenni. Van, hogy csak egy szendvics, van hogy avokados teszta.
2018. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

A vacsora az, ami roppant változó. Néha semmi, de általában egy kisebb étkezés, kivéve, ha az ebéd volt apróbb.

Gyakran az ebéd maradékát eszem (ma pl. egy fehérjedús, tojásos zöldségételt rizzsel, de volt azért más is), de lehet sajt, tojás, süti, jégkrém s bármi egyéb, amit szoktam enni. Gyümölcs gyakran van ilyenkor.

6 körül vacsorázom, utána már jobb időszakaimban nem eszem, mivel jóllakott vagyok.


Ha mégis eszem lefekvés előtt (ez éjjel 2-4-kor van), az szolid esetekben egy szelet sajt zöldséggel, néha egy főtt tojásfehérje mustárral, de elvadult esetben bármi lehet, szerencsére ilyen ritkán van. Az éjszaka nekem nem evésidő, ehhez lelki zakkanás vagy elrontott szálkásító nap miatti éhség kell.

2018. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ma héjában sült krumplit ettem ráolvasutott sajttal és jégsalátával meg egy "kis" majonézzel. Tegnap puliszka volt tejföllel. Tegnap előtt meg sütőtökös zöldséges tészta. Ezek nem nagy adagok és nem lefekvés előtt eszem, hanem pár órával előtte.
2018. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hamburgert (húst) jégsalátával és uborkasalátával.
2018. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Én főtt ételt.
2018. febr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Ebedet. Mert este erunk ra fozni meg leulni rendesen enni. Napkozben csak a rohanas van, meg a tulelo uzemmod gyors szendviccsel, peksutemeny, smoothiek, gyumolcs.
2018. febr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Lefekvés előtt 2-3 órával már nem szeretek enni. Ma vacsira retek, uborka, pirítós, 2 szelet pulykamell sonka és egy hatalmas bögre tea.
2018. febr. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Változó nagyon. A lényeg, 22 és éjfélkörül. Na és nagyon kiadós legyen. 8-10 tojás szalonnával, kolbásszal sütve, vagy tegnap este krumpli karikák, kolbász karikát tepsibe, tetejét teljesen beborítottam kakastaréjra vágott füstölt szalonnával és be a sütőbe. Éjfélre lett kész, savanyúság, kenyér hozzá. Rögtön tudtam aludni utána.
2018. febr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában hideg kaját eszem, (felvágott, főtt tojás, paprika, paradicsom, uborka, retek,lilahagyma)
2018. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!