Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Romlott csemegeuborkát ettem?

Romlott csemegeuborkát ettem?

Figyelt kérdés

Múlthéten vettünk ecetes csemegeuborkát 1 hete lett felbontva és az van ráirva felbontás után 2 napon belul elkell fogyasztani....

Ettem 5.6 darabot apum utánna evett és mondta hogy milyen rossz íze van

Én nem éreztem semmit jó ecetes íze volt mondtam js hogy milyen finom

Odacittem anyumnak kostolja meg ő azt mondta semmi baja finom...

De ha nem is romlott meg 2 napnál tovább volt tárolva lehet valami bajom? Nqgyon félek a hányástol segitsetek


2018. márc. 3. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

HA megromlott volna, akkor nem eszed meg, mert csípös, erjedt íze van, amit nem lehet nem észrevenni.


A megadott idö meg csak azért van ráírva, mert valamit "rá kell írni".


Az égvilágon semmi bajod sem lesz, nem kell minden hülyeségtöl megijedni!

2018. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

De igen utolsó, mai csemege uborkákra mind ez van írva, hogy tartósítószer nélkül, cserébe hűtőben kell tárolni felbontás után és 2 napon belül el kell fogyasztani.

Ezen szoktam bosszankodni, nálunk nem fogy el 2 nap alatt egy teljes üveg, ma 4. napos felbontás utánit ettünk, semmi baja nem volt.

2018. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A romlott csemege uborka felpuhul, elveszíti a zöld színét és sárgás lesz, esetleg fehér lepedék lesz rajta és a levén is, amiben áll.

Ameddig egy uborka kemény és zöld, addig kutyabaja.

2018. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha megromlik, azt megerzed, mert megerjed. Mar a szaga is mas.

Nekunk soha nem fogy el egy egesz uveg egyszerre, hazit es boltit is eszunk. Felbontas utan csak tiszta villaval nyulunk az uvegbe es a hutoben taroljuk. Meg soha nem romlott meg ket het alatt sem.

Ugyanilyen a lekvar, hutoben megbontva sokaig elall, semmi baja.

De pl apukamnal soha nem kerul a hutobe, csak a polcra az ilyesmi, persze nem eszik belole par napig es addigra a savanyusag mar erjedt, a lekvar teteje peneszes, bont ujat, igy 2x annyi megy a kukaba, mint amennyi elfogy. Szoval tenyleg konnyen megromlanak ezek szobahomersekleten.

2018. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!