Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a napi...

Van itt olyan, akinek a napi kajaja 2500-3000 ft korul van (taplalekkiegeszitovel, vitaminnal, feherjeporral mindennel egyutt)? Vagy vegan? Vagy letezhet egeszsegtelenul elo ember?

Figyelt kérdés

Van itt olyan ember (akar ferfi, akar no) akinek a napi kajaja 2500-3000 ft korul van (taplalekkiegeszitovel, vitaminnal, feherjeporral mindennel egyutt)? Vagy vegan? Vagy letezhet egeszsegtelenul elo ember?

Alberlet miatt sporolnom kellene, es irrealisnak tartom a napi szintre kiszamolt kajamat.


Az erdekelne, hogy van-e itt olyan testepito, sportolo (vagy akar nem dietazo) ember akinek a kajaja napi szinten eleri a 3000 ftot?

(Akar vegan, akar testepito)


Pl. Megvesztek 2 kg csmellet, x forintert

Es beosztjatok

Meg feherjepor minden...


Napi szintre lebontva van akinek ez eleri a 3000at?


De akar az is erdekelne, hogy letezhet-e egeszsegtelenul elo ember (pl. Napi 1 mekis kaja 1690 pl egy menu ebedre, akkor reggel pl beul vmi starbucks kavezoba 890ert inni kavet este meg gyros pizza...


Letezik olyan ember szerintetek aki napi szinten etel + italra 3at kolt?



24l



2018. ápr. 8. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát mi vegánok vagyunk, de ennyi kettőnkre is bőven elég
2018. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Én inkább azon gondolkodnék el, hogy ilyen mű szarokat eszel mint a felérje, táplálékkiegészítő, és mű vitaminok.

Igazi ételt kellene enni, nem étel helyettesítő vackokat.

Belőletek élnek a gyógyszergyárak...

2018. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Milyen kérdés már ez, hogy létezhet-e egészségtelenül élő ember? Nem b+, mindenki egészségesen él. A Meki épp csődbemegy. Gyúrás helyett inkábbb az agyaddal kéne foglalkozni...


Miért ne létezhetne olyan, aki 3000-et költ kajára naponta? Én pl. tök örülnék, ha csak annyi lenne.

"De akar az is erdekelne, hogy letezhet-e egeszsegtelenul elo ember (pl. Napi 1 mekis kaja 1690 pl egy menu ebedre, akkor reggel pl beul vmi starbucks kavezoba 890ert inni kavet este meg gyros pizza... "

Hát ez marhára nem jön ki 3000 Ft-ból. Ha beülök a mekibe, alaphangon 3000 Ft, hogy úgy-ahogy jóllakjak.

Amikor egyedül éltem, 150 ezret költöttem kajára havonta, most a férjemmel kicsit jobb a helyzet, de pl. előző hónapban 200 ezret költöttünk.

Nem vagyunk milliárdosak, szóval mi ebben olyan különleges?

34N

2018. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Miss Endzsi ***** válasza:
43%
A fehérje mióta mű?....
2018. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hat eleg sokat eszek, de heti 10k korul kijon beleertve a hetveget is.

Bekem igy nez ki hetkoznap: reggeli 2-3 zsomle felvagottal zoldseggel.

Ebed: valamit fozok vasrnap es hetfo, kedd azt hordom. Pl: 1 afrikai harcsa rizzsel.1500ft

Malo utan meg valami levest fozok.

Tehat heti 3 alkalommal fozok es annyi, ha mekis kajat gyrost ilyeneket eszel akkor ne csodalkozz, hogy nem jossz ki 3k bol.

Edzeni meg en is jarok, meg se szedek se fehrjet se semmi ilyen sza*t, felesleges.

2018. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Ennyiből főzök kb a családra.bár se vegánok se testépítők nem vagyunk
2018. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én vegán vagyok és jelenleg tömeg növelek a kajám fehérjés része:

200 gramm zabkása (250 ft fél kiló) 20 gramm fehérje

250 gramm száraz hüvelyes (változó, a sárgaborsó és a lencse nagyon olcsó, a bab drágább, ha nem konzervben veszi az ember kb. 150-350 Ft körül mozog) 50 gramm fehérje

Kusz-kusz 200 gramm (350 Ft fél kiló) 20 gramm fehérje

És 180 gramm tofu (200 Ft) 20 gramm fehérje


Összesen: 110 gramm fehérje, ha szóját ennék vagy fél kiló száraz hüvelyest, fel lehetne tornázni akár 200 gramm környékére is.


De én nem vagyok ekkora fehérje mániás. Az egészség ügyi szervezetek szerint 1,2-1,4 gramm fehérje/testtömeg kg elég sportolóknak. Inkább nekik hiszek, mint azoknak, akik protein port akarnak eladni.

Nekem ennyi működik, én és a környezetem is látja rajtam, hogy izmosodok.

Logikus szerintem alulról építkezni. Kezd alapjáraton 1,2 gramm fehérje/testtömeg kg-mal. Azt ha úgy érzed, hogy nem vagy ennyivel képes hozni a teljesítmény növekedést edzésről edzésre (amivel párhuzamosan izmosodsz), akkor növeld a fehérje mennyiséget. Nekem és sokak személyes tapasztalata youtube on, hogy ha annyit eszel, amennyitől jól laksz, akkor növekedni fogsz. Mert a szervezet addig jelez éhséggel, amíg nem kapja meg az elegendő mennyiségeket az izmaid regenerálásához. Még a kicseszett frugitáriánusok, akik csak kizárólag gyümölcsöket hajlandóak enni is képesek lassú izomfejlődésre.

15-20% os fehérje arány mellett meg képes vagy nagyon gyorsan fejlődni.

Jah és ha minimum felől közelítesz, akkor kevésbé vagy egyáltalán nem fogsz zsírosodni a folyamat közben. Alkat kérdése természetesen.


A fehérje komplettálás, az anabolikus ablak, ami miatt gyorsan felszívodó WHEY proteint kell venni MOST, meg hogy a hús jobban hasonlít ránk ezért az jobban beépül, ezek mind mítoszok.

2018. ápr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!