Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 20 órás busz útra milyen...

20 órás busz útra milyen ennivalót vigyek?

Figyelt kérdés
Szendvicsekből pl. mi az ami még akor is finom, nem löttyed össze? Valamint amit lehet nassolgatni is a gyereknek, de nem túl édes, hogy ne igyon sokat? (mert ugye wc csak 4 óránként van)
2010. jún. 13. 17:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz semmi baja a vajnak és az ubinak sem, főleg légkondiban
2010. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
80%

pár konzerves pacal, nem szottyad össze, melegen tökéletes...egy kió kenyér mellé aztán megis van a kaja


egyébként meg hűtőtáska, bele a kenyér, vaj, felvágottak ,sajt meg amit akartok, és nem szottyad össze, nemromlik meg ...

2010. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesen fog kinézni b@szki,nem nézegetni kell,hanem megenni,hűtőtáskában,légkondi mellett nem lesz semmi baja.Süssél pogácsát vagy egyéb apró sós süteményt,folyadékot pedig rengeteget vigyetek,ásványvíz citrommal a legtutibb,az is jó,ha fagyott állapotban teszed be,ropi vagy sósperec is jó és csinálhatsz melegszendvicssütőben is szendókat,nem csak hagyományosakat.
2010. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Na én átérzem a gyerek helyzetét:)

Utálom a szalámis zsömléket, meg az uborkát ha összeszottyad:D

Esetleg rakhatsz neki pl. 1-2 péksütit, amiben nincsen romlandó töltelék! pl.: friss ropogós kifli, esetleg croissant, vagy bármi ilyesmi. Vagy esetleg lehet lekváros is. ugyis visz inni. Megmondod neki, hogy ezt egye meg hamarabb!

Utána rakhatsz neki chipseket, vagy ropit, valami aprósüti receptet nézel a netről, abból raksz neki 1 dobozzal. Meg almát!!

Inni meg VIZET! FAGYASZTVA, és az folyamatosan enged és hideg marad:)

Ugyis kell adnod neki némi pénzt, ha meg pihi van 1x ő is vehet magának ami jólesik, nem?:)

2010. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
92%
Én jövőhéten megyek Luxemburgba a sulival. Már egyszer voltam az iskolával, és már tapasztalatból tudom, hogy teljesen felesleges bepakolni annyi kaját, mert csak dobhatom ki, ha megérkezünk. A múltkori útra egy társammal megbeszéltük, hogy viszünk együtt egy hűtőtáskát és azt telepakoljuk hideg ételekkel (nyomós sajt, szalámi, kisdobozos vaj, májkrém, sonka, paradicsom, paprika stb.) és hozzá pakolunk sok zsemlét és kiflit. Praktikus és jó ötletnek találtuk, úgy, hogy a buszon bőven elfért az a hűtőtáska. Igen ám, de a paradicsom-paprika megrohadt, a többit meg elraktuk a visszavezető útra...de így is megmaradt, mert útközben ha kiszállunk WC-re egy benzinkútnál, úgyis elcsábít a friss péksüti(ha van) és úgyis megveszem és azt eszem meg. Szóval én jövőhétre úgy készülök, hogy 5-6szenya (vajkrémes, de nem agyonkenve, mert meleg lesz a buszon és úgy szar, rá szalámi, sajt és paprikakarika). Meg a jólbevált nasiválasztás: bemegyek a boltba reggel és amin megakad a szemem, amit megkívánok azt megveszem, de semmiféleképpen sem csokit, mert úgyis megolvad... SZERINTEM :D
2010. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

szerintem a szendvicsekbe ne rakj zoldseget, egy kulon kis edenykeben (hutotaskaban!) rakhatsz el felkarikazott/szeletel zoldsegeket es ugy nem csoffad bele a szendvicsbe. Amikor en montenegroba mentem vonattal (ami rosszabb ebbol a szempontbol, mert nem tudtam leszallni kajat venni, bufekocsi meg szeirntem nem is volt.. az ut este 6-tol masnap reggel 10-ig tartott) akkor sima szalamis zsomleket vittunk paprikaval, meg mindenfele ragcsat (chips, bake rolls, gumicukor) kb fejenkent a szendvics talan harom-negy volt.. Ellenben nagyon sok innivalot vittunk, pedig a mi utunk nagy resze hegyeken at vezetett, raadasul ejszaka/hajnalban, szoval volt, amikor konkretan faztam, meg is ittam allandoan.

2010. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kicsit húspárti vagyok.Megunom a szalámis szendvicseket.Szoktam kuktába kis vizzel sütni disznó karajt vagy tarját fokhagymásan.Ha kihült vékony szeletekre vágom és magvaskenyér közé teszem.A zöldségféléket pedig dobozba felvágom.

Igaz az út nem arról szól,hogy végig együk, de főleg a gyerek megkivánja, ha a szomszéd eszik.

2010. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Igen, ez a baj, hogy úgy is megkívánják ha más eszik, és valaki folyton fog enni szerintem :) Meg mivel nyaralás, nem akarom annyira megszabni mikor és mennyit egyenek.


Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok! Még várok, ha valakinek van jó ötlete!

2010. jún. 13. 21:16
 19/20 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vigyél kekszet az mindig jó

Fagyaszott víz, ami nálam soha nem marad el

én rendelni szoktam előző este pizzát és azt viszek mindig minden hova, ha esetleg hányingerem van annak, akkor sem érzem "büdösnek" az illatát és nagyon finom is meg se szottyant

Unaloműzésre szerintem vigyél DVD LEJÁTSZÓT vagy pl. most lehet venni a LIDLbe 4000 forintért ilyen mini game boyt vagy mi a csodát a gyerekeknek.

Nekem olyan volt és ha mentünk valahova mindig azzal kötöttek le.

A klíma menni fog a buszon, ma már előírás főleg egy ennyi idős buszon.

Amúgy hova mentek? Görög?, Török? az van kb ilyen messze busszal.


Remélem adtam jó ötleteket jó utazást!

2010. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Bulgáriába megyünk :)
2010. jún. 20. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!