Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ennivalót visz férjetek...

Milyen ennivalót visz férjetek, párotok a munkába?

Figyelt kérdés
Az enyém raktárban dolgozik,targoncázik.Eléggé kimerítő a munkája.Eddig a munkahelyi étkezdében evett,de az olyan drága,hogy 1 nap egy ezrest ott hagyott.Így azt beszéltük,itthonról hordja a kaját.Ha délelőttös az előző napi ebédből visz,de ha délutános,itthon eszik,és semmi ötletem mit pakoljak neki.Adnátok pár ötletet?
2011. jan. 27. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hurka,fött tojás,fött krumpli-hidegen is finom.
2011. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

fogyókúrázik,úgyhogy reggelire felkarikázott répát,almát,banánt,mandarint visz

ebédelni helyben szokott,csak ha unja az ottani kaját,akkor csomagolok neki,10 palacsintával jóllakik,vagy előző napi vacsi és mikróban megmelegiti,van hűtő is nekik,igy bármit tud vinni,szó szerint

2011. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem apukám dolgozik hasonló munkakörben. És nem bírjuk rávenni, hogy vigyen magával kaját. A melóhelyen iszik kávét, teát, üdítőt, de kaja reggel héttől délután négyig semmi.
2011. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem apum visz 2 zsemlét, tonhalkonzervet, 2-3 narancsot (meg mindig ami van) és pihenő időben szotyit/tökmagot majszol :)

de van hogy csinálok neki pogácsát, muffint.. bármi olyan péksütit amit egy sima dobozban el tud vinni (szóval nem folyik szét..)

2011. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az én párom meg egy feneketlen bendő.De komolyan.Nincs 170cm és 70kg sincs,de rengeteget tud enni.Alig lehet jól lakatni.
2011. jan. 27. 18:16
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Akkor biztos megtudja mondani,hogy mit enne szívesen.

´Fözök 3-4 adag pörköltet,lefagyasztom adagonként így csak tarhonyát,tésztát kell frissen fözzek hozzá.

2011. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk mindig van lefagyasztva 1-2 adag székelykáposzta, paradicsomos káposzta húsgombocal, rizses húsi, de ha sokat eszik csomagolj néha szendvicseket pénz tára kimélésből.
2011. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hatalmas szendvicset kedveli az én párom. Hideg sülthusival (vagy kolbásszal vagy fasírttal vagy rántotthússal) benne, a zöldség része mindig attól függ, hogy mi van a hűtőben (saláta, paradicsom, paprika, csemege-kovászos uborka, cékla...). Majonézt vagy ketchupot sem veti meg.

Néha csak hagymás zöldborsós rántottával töltöm meg a szendvicset, de dugig.

Szereti a rántottgombásat is majonézzel és reszeltsajttal.

A kenyérfajtáját is váltogatom.

Számára a lényeg csak az, hogy ne a vaj-felvágott-sajt kombináció legyen benne, mert az unalmas nap mint nap (heti egyszer persze az is tökéletes, csak ne minden nap).

Gyümölcsökből a banánt és az almát szereti.

2011. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nevetni fogtok. Fuvaros. Csak ritkán csomagolunk, de akkor kizárólag hagyományos sertés zsiros kenyeret, Só, piros paprika. Hagyományos kilós kenyérből maga szeleteli, és keni meg a saját maga sütötte zsirral. régen bányász volt.
2011. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!