Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van egy csomó cseresznyém,...

Van egy csomó cseresznyém, kívülről gyönyörű, de sajnos úgy néz ki, hogy a nagyja kukacos. Mit csináljak vele/belőle?

Figyelt kérdés
Van valami módszer arra, hogy megszabaduljak a kukacoktól?
2018. jún. 5. 11:23
 1/4 anonim válasza:
86%
főzd le pálinkának
2018. jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
melegvízmen állni hagyod, aztán lehet erjeszteni cefrének.
2018. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kimagozod, lemosod.

Utána már akár lefagyaszthatod, vagy a szörptől kezdve a lekvárig, befőttig bármit csinálhatsz vele.

2018. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Én meg szoktam enni. Ma cseresznyés pite készült, magozás után elég jól elváltak a kukacok és a cseresznyék, előbbiek ott úszkáltak a lében. Leszűrtem és megittam, mert nem vagyok szívbajos és a cseresznyelé finom :D


Amikor a fáról szedem, akkor persze megeszem a kukacokat is, ez van. Az ízét nem rontja és plusz protein. Jó, nem sok, rém picik, ezért sem rontják az ízt. Ételben persze más lenne, de ahogy írtam, abba már bele se kerül.

2018. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!