Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha a sör a folyékony kenyér,...

Ha a sör a folyékony kenyér, akkor meg lehetne élni rajta egy hétig?

Figyelt kérdés
Az alkoholmentes sör is játszik.

2018. jún. 11. 11:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne feledjük el, nők is vannak s nekem kicsit gyors anyagcserével és felesleggel sincs már 2000 kcal a kalóriaigényem... Ha nem mozgok. Mivel mozgok, van, de nem mindenki teszi.

A párom fizikai munkás férfi, a sok általam ismert adat alapján az átlagosnál kissé gyorsabb anyagcserével, na ő 3000 kcallal hízna.

A testépítés szekcióban sokszor előkerül a kalóriaigény, az ő számaival kisebb értékeket szoktak megadni. Az ő kalóriabevitelével sokan tömegelnek hasonló számok mellett.


Az emberek kalóriaigénye tipikusan 1500-3000 kcal lehet inkább, olykor persze 1100 és 4-5000 is előfordul.


7 liter folyadékot simán meg lehet inni, 5 nekem is menne, alacsony, nem aktív nőként. Nem iszom sokkal alatta...


Nos, ami a kérdést illeti, nyilván lehet élni 1 hétig sörivással. Nem sörön, az csak úgy lenne és zaklatná a szervezetet, úgyhogy én inkább böjtölnék s az egy hét után innék sört s várnám a tüzijátékot :D Vagy valamit. Fogalmam sincs, mi lenne, de a ketózis rontja az alkoholtűrést, ami szuper, kevés sejtméreg, nagy hatás :D

2018. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!


Nem ÉN hívom folyékony kenyérnek a sört kedves 6-os barom, ha pedig van ilyen "mondás" gondoltam megkérdezem. És tudom, hogy 1-2 sőt több hétig is él egy ember kaja nélkül, de arra voltam kíváncsi, hogy ha sört iszik csak akkor éhezési problémák és fogyás nem merül e fel.

2018. jún. 11. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!