Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez sok édesség...

Szerintetek ez sok édesség volt mára? Ti miket ettetek?

Figyelt kérdés
Én: 51 g túrórudi (tehát egy ilyen nagyobb darab) és 78 g Magnum
2018. júl. 2. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Ne görcsölj, ha soknak érzed, 1-2 napig ne egyél édességet.


Én nem ettem ma semmit édességet, utoljára pár hete ettem egy fagyit. Nem eszem minden nap, nem diéta miatt, csak nem a rutinom része.

2018. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem sok. :)

Én is most nyáron rendszeresen eszek Magnumot, és este még egy kis nasi is bele szokott férni, igaz, már nem "fogyókúrázok", hanem súlytartásra számolom a kalóriákat.

Ma két darab kinder tejcsokit ettem, és egy 40 g-os kókuszkockát, de már összeszámoltam, mit fogok még ma enni vacsorával együtt, és még majd ehetek megint valami nasit.

2018. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Még nem ettem ma édességet, majd este, akkor jön rám a nasi vágy. Reggeliztem szendvicset és tejeskávét, és ebédeltem paradicsomszószos sajtos spagettit, most fogok gyümölcsöket enni.
2018. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem sok lenne, mert nem eszem cukrot (csak anyósnál, aki túl jól süt s bár cukorbeteg, cukorral :( sose fogok tudni ellenállni neki, szuperül süt), másnál nem tudhatom, ez az egész napjától, különféle adataitól függ.


Ma fél kistepsi meggyes piskótát ettem és tejszínes kávét (az édesség? olyan jellegű, de nincs édesítve), plusz sokféle gyümölcsöt (málna, szeder, sárgabarack, banán, cseresznye). Ez elég tipikus nap mostanság, de azért van, amikor kevesebb az édesség. Most még meggyszezon van. A klasszikushoz közel álló piskóta azért jó, mert süti létére szénhidrátszegény és fehérjedús, ha nem pakolunk bele cukrot. Akármilyen édességből nem fér be ennyi, legalábbis nekem nem. Persze pl. csokiból nem is kell sok.

2018. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha az is érdekel, hogy nem édességet mit ettem: pici maradék zöldbabfőzeléket tejföllel és tükörtojással, illetve lecsót rizzsel s egy kevés földimogyorót. Ez így teljesen jó nap, bár lehetne keményebb, de azt nem tudnám sokáig tartani.
2018. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Nem sok az.

Én az imént ettem meg egy doboz 1 literes jégkrémet és még estére tervezek egy kis palacsintát.

2018. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Édességet nem ettem, de mákos gubát csináltam ebédre. 😃
2018. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! :)
2018. júl. 2. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem belefér, ha mondjuk holnap nem eszel édességet.

Én ma 1 gombóc diétás málna fagyit ettem, és este egy szelet mindenmentes meggyes pitét.

2018. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!