Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire hízlal a görögdinnye?

Mennyire hízlal a görögdinnye?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Google: "görögdinnye, kalória", első találat is kiadja, hogy 10 dkg-ban 30 kilokalória van, ebből 7.2 gramm cukor.
2018. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos a kalória számításhoz egyáltalán nem értek, sosem kellett néznem szerencsére. Most kicsit változott ez a dolog, és arra a gyümölcsre lenne a leginkább szükségem, ami legkevésbé hízlal.
2018. júl. 3. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2

Sajnos a cukormentes gyümölcsöt még nem találták fel!:(

Én sajnálom a legjobban cukorbetegként.

Nekem még az alma is felviszi az értékeimet, pedig azt a cukros diétában ajánlják, ellenben a görögdinnye valamiért kevésbé.

2018. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Brutál sok cukor van egy normál embernél egy adag görögdinnyében. Mivel ezt kilószámra esszük.


Kevés ch-ra a bogyós gyümölcsök jók, málnából nehezen hoznék össze akár tizedannyit, mint dinnyéből...


De csak a kalóriatöbblet hizlal, úgyhogy bármilyen gyümölcs beférhet. Én mindenfélét eszem, kemény diétában inkább csak pirosakat és banánt, 5g ch alatt - de valaki másnak fogyáskor is befér 100g cukor gyümölcsből, miért ne? Engem nem laktat jól a cukor, ezért minimalizálom.

2018. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cameroon ***** válasza:
100%
ha diétázol gyümölgyöt nyugodtan fogyassz én is így teszek.
2018. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Magas a cukortartalma, meg sokat is pisilsz tőle, de ezt biztosan tapasztaltad már.

Amúgy aki a cukortartalom miatt aggódik, annak javaslom valamelyik kaportabletta készítményt, fogyókúrához meg valamilyen sportot egy megfelelő étrend mellé. Azért egy kis gyümölcstől nem kell félni.

2018. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!