Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogy az ember...

Az lehetséges hogy az ember minnél többet iszik annál immunisabb az italra?

Figyelt kérdés
Nem szoktam sokat inni egy héten egyszer de akkor nem keveset ugyanis egyre többet kell innom hogy elérjem az elvárt hatást,kb 3.5 dcl Jagert.
2018. júl. 8. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mar miert ne lenne lehetséges?! Egy alkoholista megissza ugyanazt a mennyiséget amit te,de amíg te leszédülsz a székről,addig ő kikéri a következő italát,és rágyujt...
2018. júl. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugy hivjak hogy kialakul a tolerancia..neki az a mennyiség ami eddig elég volt már nem elég ugyanahhoz az állapot eléréséhez.
2018. júl. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem minden ember más. Én évszámra nem iszom egy korty alkoholt sem, még szilveszterkor sem, mert elmaradtak az életemből a bulizások. Ellenben a múltkor volt egy alkalom, ahol tömték belénk az alkoholt, már mindenki pocsolya részeg volt, csak én voltam rendben, minden szempontból.

Igaz, én nem kevertem, a többiek meg igen.

Az lehet a magyarázat, hogy az alkoholista issza a töményet, utána meg lekíséri ócska borral, vagy sörrel.

2018. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bizony, hozzaszokik a szervezet mergezeshez egy ido utan es az eletbenmaradas erdekeben egyre jobban “birja” az alkoholt.

Ez alkalmi italozokkal is elofordul, pl en csak nyari melegben kivanok egy-egy pihar sort, de ilyenkor szivesen megiszom heti tobbszor is. Nyar elejen egy pohart megerzek, de nem kicsit, nyar vegere mar egyaltalan nem.


De sok exalkoholista ugy oli meg magat. Csucsformaban megisszak az x uveg vodkat elhalalozas nelkul, majd elvono utan par hetig/honapig nem isznak semmit. Majd valamiert visszatefnek az alkoholhoz, es elso nekifutasra rovid ido alatt lehuzzak az elso uveggel, majd a megkezdik a masodikat (hiszen regen 3 uveg is kellett egymas utan), de mire eszrevennek, hogy mar nem birja a szervezetuk, addigra lassul a legzes, megkezdodik az agyi oxigenhiany es szepen leallnak a szervek.

Ugyanigy ritkan ivoknak sokkal gyakiribb az alkoholmergezes, mint annal, aki rmnapi szinten alhoholizal.

2018. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!