Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki eszik minden nap homokot?

Ki eszik minden nap homokot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több mint egy éve nagyon kívánom a homokot. Tudom, pica betegség stb. Nap mint nap ha pl sétáltatom a kutyám, akkor lent eszek egy kis földet, vagy volt már olyan hogy eső után szedtem tasakba nedves földet és azt ettem este. Játszó térre is szoktam menni, a homokozós homok annyira isteni. Onnan is szoktam szedni és haza hozni. De most nincs itthon és úgy hiányzik. Vannak nagy 25kgos homokozó homokok, abból fogok inkább majd be szerezni. Ki az aki még gyakran szokott homokot vagy földet enni?
2018. júl. 15. 23:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én kavicsot szoktam.A megszállottja vagyok.
2018. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább az egészségügy kategóriába kéne, nem a kajába, mert pszichológiai betegség.
2018. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De azt hogy? Mármint apróbb kavicsokat csak úgy le nyelsz? A finom sóderes homokot is szoktam enni, abban ugye apróbb kövek vannak, imádom azt is mondjuk
2018. júl. 16. 00:16
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Dunakavicsot próbáld ki, aztán válthatsz nagyobb kövekre is késöbb.
2018. júl. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Fini lehet a kutyaszaros, macskapisis, férges homok...
2018. júl. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én imádom. Csak úgy fel szedni a földet és meg enni. De nyilván ezért fogok mostmar steril homokozó homokot venni. Annyira kívánom hogy félre teszem mindig hogy milyen lehet az a föld. Nem érdekel. Szeretem
2018. júl. 16. 00:19
 7/14 anonim ***** válasza:

Ja...persze kicsi koromban, de voltam olyan okos, hogy meg tudtam különböztetni az ehetőt a nem ehetőtől...szóval nem, nem eszek homokot, mert nem normális dolog...még jóhogy nem tyúksz*rt ettél kicsiként, mert most nagy gondban lennél...

Azért nem ártana egy orvossal konzultálnod, mert ez lehet valami kényszer betegség is...és vigyázz nehogy összeszedj valami komoly betegséget/ezt nem is értem, hogy miért nem félsz ettől/

2018. júl. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kérdésedre válaszolva, senki. de te zabáljad csak, egyáltalán nem veszélytelen, sőt. de gondolom ezt tudod és leszrod, hát sebaj, működik azért a természetes szelekció
2018. júl. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
koszi, de inkabb maradok a szivacsnal
2018. júl. 16. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ómájgád
2018. júl. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!