Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A nagyon olcsó hamburgereket...

A nagyon olcsó hamburgereket milyen húsból csinálják?

Figyelt kérdés
A marhahús nem érné meg, mert az egész hambi nem kerül annyiba, mint a hús lenne.
2018. júl. 18. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Az olcsó húspogácsákat az olcsó hamburgeresek mirelitként veszik meg készen, amibe javarészt darált cafatok vannak, és kitudja még milyen vegyi anyagok. Még ha marha hús is lenne benne az is csak inkább keverve van mással, kitudja mivel.
2018. júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Gyorsfagyasztott, mélyhűtős, papírvékony húsból.

Van marhahúsos, sertéshúsos is.

2018. júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

jobb, ha nem tudjuk...

én spec. nem nagyon veszek, ez az egyetlen védekezési mód, sajnos

2018. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Inkább nem akarom tudni, de szerintem minden inas, mócsingos maradék "hús" darabokat beledarálnak.
2018. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Azt nem tudom megmondani, hogy miből készítik, de sajnos kb 5 évvel ezelőtt volt egy rossz tapasztalatom hamburger evés közben, ezért nagyon megundorodtam tőle. Valami odanem illő állati eredetű nem tudom mire haraptam rá. Aztán később én kezdtem otthon csinálni sertés darálthúsból húspogikat. Illetve házi hambikat. Olyan nagy sikere lett a családban, hogy azóta mi készítjük. És még így is kb fele árból kijön, mint egy olcsóbb helyen. Nem beszélve arról hogy az itthoniba van minden féle zöldség és nem csak megmutatjuk neki.
2018. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!