Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lidl-ben a Pilos túródesszert...

Lidl-ben a Pilos túródesszert fahéjas-szilvás, és mogyorós változatát miért nem lehet már kapni?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete tudtam utoljára venni belőlük, tegnap pedig két új íz volt csak, banános, és karamellás. Megszüntették a szilvást, és a mogyoróst? A két legjobb íz volt!

2018. aug. 8. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem ismerem a terméket, de nemrég észrevettem, hogy a cien med tusfürdőt meg megváltoztatták, és a régebbi fajtát már nem lehet kapni, szóval variálnak, az tuti...
2018. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Írj nekik, hogy nagyon szeretted, és ha van rá lehetőség, hozzák vissza! Hidd el, érdekli őket a véleményed. :)
2018. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
# 2 Ez amolyan szarkasztikus megjegyzés volt, ugye? :D
2018. aug. 8. 20:22
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem biztos. Még ingyenes telefont is fenntartanak a vásárlói vélemények begyűjtésére. Én az aldinak tettem szóvá egy hasonló dolgot e-mailben, és teljesen kedvesen válaszoltak, és köszönték szépen, mert ha megint változik majd a termékpalettájuk, akkor ezt a véleményt is figyelembe veszik vagy ilyesmi. Végülis ha ráérsz, pár sort, vagy mondatot a telefonba megérhet, hátha tényleg újra lehet majd kapni később.
2018. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
# 4 Megpróbálom, veszíteni valóm nincs. :) A mogyorósért tuti többen is felszólalnak majd, azt úgy kellett mindig vadászni. :D
2018. aug. 9. 13:23
 6/15 anonim válasza:
100%
A Lidl nagyon figyel a vásárlók visszajelzéseire, miattam felfestést is változtattak a parkolójukban. Rendkívül készségesek!
2018. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik végzettségem, kereskedelmi és marketing szakon végeztem. Szóval nem! Nem volt szarkasztikus megjegyzés! Üdv., #2
2018. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Értem, akkor mindenképpen közlöm velük az óhajomat! :)

2-es ne haragudj, csak a mai világban annyira furcsa, hogy bárkit is érdekel egyetlen ember véleménye.

2018. aug. 11. 21:17
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja, és persze köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2018. aug. 11. 21:18
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Lidlben dolgozom és pont én vagyok a hűtős. Sokaknak hiányzik ez a két íz.


Régen a mosogatótablettánk is így járt. időszakos termék volt, de ment érte a lázadás hogy az kell a népnek, most állandó termék.

2018. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!