Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Papírdobozos üdítőt vettem,...

Papírdobozos üdítőt vettem, és a "biztonsági zár" kis papírfedő be volt szakadva, mikor kinyitottam. Szerintetek iható így még?

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

xd


Már volt ilyen kérdés. Akkor sem tudta az illető, hogy a "biztonsági zárat" te nyitottad ki azzal, hogy levetted róla a műanyagot.

2018. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, tényleg vicces kérdés volt? :DD Én úgy tudom, az a kis papírlemez azt jelzi, hogy érintetlen a cucc, vagyis előttem nem nyúlt hozzá senki, és nekem kell lehúzni/eltávolítani stb. Ahogy a dobozos tejeken szokott lenni. Hmmmmm
2018. aug. 15. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok üdítönél meg tejnél azzal nyitod ki a papírfedöt, hoyg lecsavarod a tetejét.
2018. aug. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát, akkor úgy néz ki megiszom :D
2018. aug. 16. 08:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tekerős kupakja van, akkor nézd meg a kupak belsejét. Egy kis "koronaszerű" dolog szokott benne lenni, az vágja ki az általad keresett fóliát.

A hagyományosabb, nyitós dobozoknál kell kézzel letépni egy kis fecnit, vagy egy karikával kihúzni.

2018. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi! Igen, tényleg ott van a kis koronaszerű dolog rajta.

Minden nap tanul valamit az ember. lol

2018. aug. 16. 10:18
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Komoly emberke vagy. Erre az ovónénid válaszát is megkérhetted volna...
2018. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

#7 hát ez nem szép hogy cikized szegény naiv kérdezőt!


Lehet hogy olyan gazdag, hogy idáig az inas meg a lakály nyitotta ki az italos dobozokat, és most véletlen mindkettő épp nyaral.

2018. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces. Nem veszek soha semmilyen dobozos italt, ennyiről van szó. Csapvizet iszom, kedves elkényeztetett válaszadók! :P
2018. aug. 21. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!