Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyek az olcsóbb árkategóriás...

Melyek az olcsóbb árkategóriás iható instant kávék?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy az olcsóbb fajta instant kávék közül, melyek azok, amiknek elfogadható ízük van? Munkahelyen sokáig a Penny-s saját márkásat ittuk, de pár hónapja új csomagolást kapott és az ízén is módosítottak, nagyon keserű lett. Szeretnénk másik fajtát választani, de nem feltétlen vásárolnánk össze mindegyik kapható fajtát kipróbálásra.

Érdekelne, hogy kinek mik a tapasztalatai és véleménye ezen a téren és nem utolsó sorban az ára is érdekelne.

A Penny-s Casablanka névre hallgató saját márkás kávé 200g 900 ft volt.

(Tudjuk, hogy a drágább fajtákban vannak rettentő finomak, de azt nem a mi fizetésünkhöz alkották meg)



2017. máj. 11. 19:28
 1/6 anonim válasza:
Nescafe, chibo esetleg ha olcsóbbat akarsz akkor meg valami százforintos boltba menj be
2017. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont a napokban fedeztem fel, Reál-Engerben : Café Perottino 3 in 1, 10 x 15 gramm, 219 forint egy 10 darabos csomag.
2017. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lidliben van,de most nem tudom a nevét.
2017. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Euros boltban vagy a cbaban is kapható cafaterio.
2017. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A pennyset nem ismertem, de a LIDL olcsó kávéjával (a sárgával, ami korábban nem volt különösebben keserű) ugyanez történt. Most a tesco value instant kávét használom (100 grammos, fehér alapon, a tescónak van másmilyen is, az aromásabb, de keserűbb). Azt hiszem, ott az a legolcsóbb, az az árkategória, mint a pennys. Az auchanbeli legolcsóbbat viszont már én sem iszom meg, az borzalmas, engem kátrányra emlékeztetett (olcsóbb, mint az Auchan sajátmárkása, nem csalódtam a nemlétező minőségében, de muszáj volt kipróbálnom :D).

Ez a tescós nekem OK s nem keserű. Végre újra meg tudom inni a kávét édesítés nélkül (ha nem is feketén), ez kevés fajtával megy.

Az ízéről különösebbet nem tudok mondani, önmagában elég feledhető, de én dobok bele sokmindent, csak édesítőszert nem akarok.

2017. máj. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó hozzászóló: ott a pont, ilyen véleményekre voltam kíváncsi! (y) :)

2017. máj. 12. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!