Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok köteles...

Ugye nem vagyok köteles kifizetni az italt ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Fél dl Malibu helyett 2dl Malibut töltött a buliban a pultos.A hangerő miatt félreértette...
2018. aug. 16. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem, de nem ertem most kiirtad a kerdest es ott allsz a pultnal mig nem jona valasz?:D Akkor nem is huzom az idot a jogi cuccokkal:D
2018. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy köteles! Feltétlenül mutasd meg ezeket a válaszokat a pultosnak.
2018. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Már fizettél nem? Akkor az ő veszteségük.

Ha a csekk később kerül rendezésre akkor simán számlázhatja és jogosan mert nem jelezted a hibát.

2018. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szólsz, hogy te nem ezt kérted, akkor elviszi. Ha megiszod, és utána szolsz, akkor fizesd ki. XD
2018. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Benyaltad a 2 dl piát és utána azt mondtad, hogy nem fizetsz, mert csak fél dl-t kértél?

Vagy hogy volt ez?

Normál esetben amikor az orrod elé tol 2 dl-t, akkor mondod, hogy csak felet kértél és nyilván nem kell kifizetned.

Ha megittad, akkor igen.

2018. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy milyen ital az, amiből fél dl meg 2 dl is reális rendelés?
2018. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt már soha nem tudjuk meg, hogy a kérdező kifizette-e. :'(
2018. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegényt elvitték a rendőrök, mert nem volt hajlandó kifizetni az italt:(
2018. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A bírónő figyelmbe fogja venni a bíróságon, hogy megkérdezted a GYK-n, hogy köteles vagy-e kifizetni az italt. Mikor láttad, hogy többen azt írtuk, hogy nem kell, ezért azt gondoltad, hogy tényleg nem kell. Jóhiszeműen bíztál a válaszadók "hozzáértésében", ezért ezt enyhítő körülménynek fogják tekinteni. Egy felfüggesztettel is megúszhatod.
2018. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el,hogy senki nem olvasta el figyelmesen a szöveget.Honnan vettétek,hogy megittam az italt és utána variálok a fizetéssel??Kértem fél deci Malibut,ő kitöltötte egy pohárba és elém tettea 2dl Malibut.Mire én közöltem,hogy én fél decit kértem!De ő elértette(szabadkozott Ő)ez volt a szitu....
2018. aug. 19. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!